اخبار برگریده
پنج شنبه, 10 خرداد 1403 20:19

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

سمینار؛ همایش و جشنواره

سمینار؛ همایش و جشنواره (43)

یک هنرمند شرکت کننده در هفتمین جشنواره ملی آواها و نواهای رضوی، حضورش در این رویداد ملی را ادای دینی به ساحت مقدم امام رضا(ع) عنوان و برگزاری این جشنواره را در غنا بخشیدن به موسیقی اثرگذار دانست.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: بجنورد ۲۷ اردیبهشت ماه جاری میزبان هفتمین جشنواره ملی آواها و نواهای رضوی است.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج با اشاره به اهمیت ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی، خواستار برگزاری نمایشگاه قرآن کریم در تمام شهرستان های خراسان شمالی شد.

بجنورد-ایرنا- جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان‌شمالی در امور بسیج گفت: یکهزار اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ملی هنری ادبی در این استان رسید.

امام جمعه بجنورد گفت:‌ هنرمندان با نشان‌دادن و ترسیم از خودگذشتگی و مقاومت فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه جریان‌سازی کنند.

منتخبین و برگزیدگان دومین نمایشگاه هنرهای تجسمی منطقه‌ای ایثار با حضور مسوولان کشوری و استانی و جمع کثیری از هنرمندان در محل مجتمع فرهنگی هنری گلشن بجنورد معرفی شدند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی از برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی ایثار در این استان از اول دیماه سال جاری خبرداد.

چهل و ششمین دوره مسابقات ملی قرآن کریم به میزبانی مرکز خراسان شمالی با حضور مسوولان کشوری و استانی آغاز شد و تا هیجدهم آذرماه ادامه دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از راه اندازی سامانه جامعه فعالان قرآنی در استان خبر داد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد برگزاری چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را آبروی استان دانست و گفت: صنایع در برگزاری این رویداد ملی مشارکت کنند.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: برگزاری ۷۰ محفل انس با قرآن کریم همزمان با چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بجنورد برنامه‌ریزی شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: بزرگترین رویداد قرآنی کشور از ۹ تا ۱۷ آذرماه به میزبانی خراسان شمالی برگزار می شود.

خانه مطبوعات و رسانه‌های استان خراسان شمالي جشنواره رسانه ای "حماسه حضور" را با محوریت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰٢ برگزار می کند.

دبیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی نمایش های آیینی و سنتی گفت: ۸۷۱ هنرمند با ۸۱۰ اثر هنری در بخش های مختلف این جشنواره هنرنمایی کردند.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره