سه شنبه, 14 آذر 1402 02:10

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

سمینار؛ همایش و جشنواره

سمینار؛ همایش و جشنواره (36)

چهل و ششمین دوره مسابقات ملی قرآن کریم به میزبانی مرکز خراسان شمالی با حضور مسوولان کشوری و استانی آغاز شد و تا هیجدهم آذرماه ادامه دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از راه اندازی سامانه جامعه فعالان قرآنی در استان خبر داد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد برگزاری چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را آبروی استان دانست و گفت: صنایع در برگزاری این رویداد ملی مشارکت کنند.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: برگزاری ۷۰ محفل انس با قرآن کریم همزمان با چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بجنورد برنامه‌ریزی شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: بزرگترین رویداد قرآنی کشور از ۹ تا ۱۷ آذرماه به میزبانی خراسان شمالی برگزار می شود.

خانه مطبوعات و رسانه‌های استان خراسان شمالي جشنواره رسانه ای "حماسه حضور" را با محوریت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰٢ برگزار می کند.

دبیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی نمایش های آیینی و سنتی گفت: ۸۷۱ هنرمند با ۸۱۰ اثر هنری در بخش های مختلف این جشنواره هنرنمایی کردند.

لزوم رقابتی بودن بخش دانشجویی، خروج از متن‌های تکراری و نیز خالی بودن جای «توره» در جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی از جمله مواردی است که مورد توجه و انتقاد کارگردانان و فعالان عرصه هنر قرار گرفته است.

از شب گذشته بجنورد میزبان بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی در بخش عروسکی و دانشجویی است .

بیست و یکمین جشنواره بین المللی نمایش‌های آیینی و سنتی در خراسان شمالی از عصر روز شنبه در بجنورد کلید خورد و ۲۱ اثر در بخش عروسکی و ۱۰ اثر دانشجویی به روی صحنه می رود.

نمایشگاه عکس نخستین سوگواره ملی هنری عاشورا در نگارخانه بجنورد با حضور مسوولان خراسان شمالی، عکاسان و هنرمندان گشایش یافت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و دبیر سوگواره ملی هنری عاشورا گفت: هئیت داوران نخستین سوگواره ملی، هنری عاشورا به میزبانی خراسان شمالی معرفی شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: سوگواره ملی هنری عاشورا به عنوان یک رویداد هنری برای اولین بار در این استان رقم خواهد خورد .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: ۴۲۵ اثر از هنرمندان سراسر کشور به دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی داستان کوتاه "بلقیس" استان رسید.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره