اخبار برگریده
شنبه, 01 ارديبهشت 1403 13:08

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

عمومی

عمومی (389)

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان‌شمالی از اجرای ۳۲۸ کیلومتر خط انتقال، اصلاح و شبکه توزیع آب شرب در مناطق شهری و روستایی استان در سال گذشته خبر داد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی از هوشمند شدن ۶۹ درصد از کنتورهای واحدهای صنعتی در این استان خبرداد.

مدیر فرودگاه شهدای بجنورد گفت: ۱۵ هزار و ۱۵۰ مسافر در سال ۱۴۰۲ در این استان با ناوگان هوایی جابه‌جا شدند.

فرماندار اسفراین گفت: طرح «تکام» طرح توانمند سازی و کار آفرینی مردم با هدف مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها در سه روستای اسفراین به صورت پایلوت اجرا می شود.

مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان‌شمالی از مستمری بگیر شدن ۴۳۱ نفر از بیمه شدگان این استان در سال گذشته خبرداد.

مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی از بازدید ۶ هزار مسافر و گردشگر نوروزی از نوروزگاه ها از 28 اسفند ماه تا کنون خبر داد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: با هدف حفظ سلامت شهروندان و ارتقا کیفیت منابع آب شرب، ۲۰۲ مخزن آب استان در سالجاری شستشو و گندزدایی شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی ازآمادگی نوروزی هلال احمردر۲۱مرکزعمیاتی در این استان خبر داد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: بوستان های "بش قارداش" و "باباامان" در شهر بجنورد به دلیل خطرات احتمالی چهارشنبه پایانی سال بسته شد.

استاندار خراسان شمالی گفت: این استان با بهره‌گیری از ظرفیت های دستگاه‌های مختلف آمادگی لازم برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی را دارد.

دکتر محمد ابراهیم محمدی در یادداشتی با عنوان "تبریک متفاوت من به جناب شهریاری ، پاکمهر،قدرتی و قوامی" نوشت: شما برخلاف دیگران از فردای انتخاب دیگر متعلق  به خودتان نیستید .

مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: در آستانه آغاز سفرهای نوروزی، پیش فروش بلیت به صورت اینترنتی و حضوری از امروز، ۱۷ اسفند ماه در خراسان شمالی آغاز شد.

معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان‌شمالی گفت: ۴۵ میلیارد ریال اعتبار در سال مالی جاری برای اجرای طرح‌ آبخیزداری در حوزه سد شیرین دره استان مصوب شد.

کنشگران فعال عرصه نیکوکاری خراسان‌شمالی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) استان در قالب همایش اهدای جایزه ملی احسان تجلیل شدند.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره