اخبار برگریده
یکشنبه, 13 اسفند 1402 11:40

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

عمومی

عمومی (317)

استاندار آخال ترکمنستان در راس هیاتی از تجار و صنعتگران این کشور وارد خراسان شمالی شد.

استاندار خراسان شمالی گفت: خراسان شمالی ظرفیت های فرهنگی و اقتصادی ویژه ای دارد که باید در این سفر با هدف افزایش مراودات به تجار این کشور معرفی شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: این شرکت ۸۲۰ میلیارد ریال از مشترکان برق استان طلب دارد که بیشترین حجم آن مربوط به دستگاه‌ها و شرکت‌های دولتی است.

۱۸۱ طرح عمرانی در شهرستان های اسفراین و بام و صفی آباد امروز در پنجمین روز از دهه فجر با حضور استاندار خراسان شمالی افتتاح شد.

نماینده مرکز ملی فرش ایران گفت: ۳۵ منطقه تولید فرش کشور تاکنون با تلاش و همت تشکل های فرش دست بافت و سازمان صمت به ثبت جهانی رسیده است.

مدیر مجتمع آرادلیان در شهرستان گرمه خراسان شمالی گفت: طرح تولید شمش منیزیم در اویل سال آینده به بهره برداری می رسد.

مدیر فرودگاه شهدای بجنورد گفت: در ۹ ماهه نخست سال جاری ۲۱۵ پرواز رفت و برگشت بجنورد - تهران از این فرودگاه انجام شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: ۹۸ پروژه صنعت و معدن استان با ۸۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای بهره‌برداری و کلنگ‌زنی در دهه فجر آماده شده است.

نماینده مردم بجنورد گفت: اجرای طرح توسعه پتروشیمی خراسان ضروری است و باید مردم از مزایای آن بهره مند شوند.

استاندار خراسان‌شمالی گفت: ۶۹۲ طرح با ۶۱ هزار میلیارد ریال اعتبار همزمان با ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.

سفیر ایران در ترکمنستان گفت: بازگشایی گذرگاه مرزی خراسان شمالی در سطح ملی پیگیری می شود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی گفت: ۳۰ درصد از اعتبارات سفر رییس جمهور به استان در ۹ ماهه امسال از محل تعهد سازمان برنامه و بودجه تخصیص یافت.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان‌شمالی از افزایش میزان مصرف سی.ان.جی در استان و صرفه جویی 83 میلیون لیتری بنزین در ۹ ماهه امسال خبرداد.

مدیر فرودگاه شهدای بجنورد گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار سفر رییس جمهور برای پروژه های بهسازی و تامین تجهیزات این فرودگاه تخصیص یافت.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره