اخبار برگریده
شنبه, 01 ارديبهشت 1403 11:53

چهارشنبه, 26 بهمن 1401 ساعت 13:40
  • .

رونمایی از3 جلد کتاب پیرامون مبارزات انقلابی مردم استان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

۳ جلد کتاب پیرامون مبارزات انقلابی مردم خراسان شمالی به روایت اسناد ساواک صبح امروز طی آئینی رونمایی شد.

به گزارش نسیم امروز، طی آئینی در مجتمع ایثار، از ۳ جلد کتاب پیرامون مبارزات انقلابی مردم خراسان شمالی به روایت اسناد به دست آمده از ساواک در این استان رونمایی شد.

تمامی اسناد ساواک در مقابله با مبارزان انقلابی خراسان شمالی در این کتب جمع آوری شده است. نقش مردم خراسان شمالی و روایت فعالیت آنان در به ثمر رسیدن انقلاب نیز یکی از موضوعاتی است که در این کتب به آن پرداخته شده است.

رونمایی از اسناد ساواک، برملا شدن چهره واقعی آن‌ها برای نسل جدید خواهد بود

استاندار خراسان شمالی در آیین رونمایی از این سه جلد کتاب انقلاب اسلامی در خراسان شمالی به روایت اسناد ساواک، گفت: نسل جدید در فراوانی امکانات و امنیت وافر قرار گرفته و ممکن است اطلاعی از شرایط قبل از انقلاب نداشته باشد.

محمدرضا حسین نژاد افزود: همه موظف هستیم با یادآوری اتفاقات گذشته و تشریح مراحل پیروزی انقلاب اسلامی در قالب کتاب و رونمایی اسناد، این موضوعات را برای آن ها روشن و شفاف کنیم.

وی اظهار کرد: کسانی که ثروت مملکت را به تاراج بردند در حال حاضر در لباس دوست قصد فتنه افکنی در جامعه را دارند؛ این اسناد، موجب برملا شدن چهره واقعی آن‌ها شده و به نوعی برای آینده پیشِ‌رو نیز مفید خواهد بود.

حسین نژاد تصریح کرد: حماسه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشان داد که مردم بار دیگر حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کرده و پای آن ایستاده اند.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 26 بهمن 1401 ساعت 22:36
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره