اخبار برگریده
شنبه, 01 ارديبهشت 1403 11:31

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

آموزش و پرورش

آموزش و پرورش (65)

آیین نواختن زنگ «انتقام سخت» در حمایت از پاسخ قاطع و تنبیهی سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) در مدارس خراسان شمالی برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی از درخشش دانش‌آموزان استان در مسابقات ریاضی ترکمنستان با کسب سه نشان برنز خبرداد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: ۷۹ مدرسه در این استان با ۴۷۳ کلاس درس آماده پذیرایی از مسافران و زائران نوروزی است.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از هدف گذاری برای جذب هفت هزار و ۸۰۰ نفر در گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال خبرداد.

بسته های آموزشی ویژه دانش آموزان نیازمند با اهداء اقلام لوازالتحریر ویژه نیمه دوم سال تحصیلی جاری، با همیاری کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی درنقاط مختلف این استان توزیع شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: فضای آموزشی این استان در وضعیت زرد قرار دارد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: تکمیل ۱۲۶ پروژه آموزشی در حال اجرای استان چهار هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

دکتر محمد ابراهیم محمدی در یادداشتی با اشاره به نحوه جذب معلم در کشور نوشت: حد اقل از تجربه نظام جذب و آموزش پرستاری کشورمان در ارتباط با تربیت معلم استفاده کنیم !

کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان بدون شک یک شاخص مهم برای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی به شمار می‌روند که دولت سیزدهم با تزریق اعتبار جانی دوباره به سه مرکز راکد استان خراسان شمالی بخشید.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای عدالت در جامعه شکل گرفت، گفت: دیگر نگاه ها و بودجه ها متمرکز به پایتخت نیست و نگاه توازن منطقه ای در این وزارتخانه مهم تقویت شده است.

وزیر آموزش و پرورش اجرای طرح رتبه بندی معلمان را بزرگترین طرح آموزشی آموزشی و تحولی در دولت سیزدهم دانست.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: رفع مشکلات معلمان سبب تقویت انگیزه‌های آموزشی در این قشر می شود.

مدیرآموزش‌ و پرورش شیروان از راهیابی «نازنین مرادی» دانش آموز این شهرستان با کسب نشان طلای المپیاد اقتصاد کشوری به مرحله جهانی خبرداد.

۱۹۲ هزار دانش آموز خراسان شمالی در مقاطع مختلف تحصیلی همزمان با سراسر کشور سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲ آغاز و راهی بوستان‌های علم و دانش شدند.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره