پنج شنبه, 09 آذر 1402 20:40

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

آموزش و پرورش

آموزش و پرورش (56)

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای عدالت در جامعه شکل گرفت، گفت: دیگر نگاه ها و بودجه ها متمرکز به پایتخت نیست و نگاه توازن منطقه ای در این وزارتخانه مهم تقویت شده است.

وزیر آموزش و پرورش اجرای طرح رتبه بندی معلمان را بزرگترین طرح آموزشی آموزشی و تحولی در دولت سیزدهم دانست.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: رفع مشکلات معلمان سبب تقویت انگیزه‌های آموزشی در این قشر می شود.

مدیرآموزش‌ و پرورش شیروان از راهیابی «نازنین مرادی» دانش آموز این شهرستان با کسب نشان طلای المپیاد اقتصاد کشوری به مرحله جهانی خبرداد.

۱۹۲ هزار دانش آموز خراسان شمالی در مقاطع مختلف تحصیلی همزمان با سراسر کشور سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲ آغاز و راهی بوستان‌های علم و دانش شدند.

رییس اداره انجمن اولیا و مربیان خراسان شمالی از افزایش 40 درصدی قیمت لباس فرم مدارس استان در سال تحصیلی (۱۴۰۲- ۱۴۰۳) نسبت به سال گذشته خبرداد.

رییس آموزش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: شمار متقاضیان جهش تحصیلی در خراسان شمالی به 139 نفر رسید.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌شمالی گفت: ۴۰ میلیارد ریال برای حذف سه مدرسه کانکسی در قالب طرح "شهید پناهی" در استان تخصیص یافت.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی از راهیابی 855 نفر به مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش این استان خبرداد.

رییس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان خراسان شمالی گفت: چهار نفر از دانش آموزان استان در دومین جشنواره هنری مدارس سمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان) کشور رتبه های اول را کسب کردند.

معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: اکنون ۱۵ استان کشور از جمله خراسان شمالی نیاز به شتاب بیشتری در حوزه سوادآموزی دارند و باید در این زمینه فعالیت بیشتری انجام دهند.

استاندار خراسان شمالی گفت : مدال آوران اعتلای علمی استان را رقم می‌زنند لذا مدیران آموزش و پرورش در جهت رشد و پرورش چنین استعدادهای خاصی تلاش کنند .

رییس اداره امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: ۲۱۷ اثر از دانش آموزان و معلمان به دوازدهمین جشنواره نوجوان سالم ارسال شد.

شماری از معلمان منتخب و فرهنگی نمونه خراسان شمالی در آیینی با حضور معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش و مسوولان استان تجلیل شدند.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره