چهارشنبه, 02 تیر 1400 13:18

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

اخبار انتظامی

اخبار انتظامی (386)

فرمانده نیروی انتظامی اجرای دقیق منویات مقام معظم رهبری سرلوحه کارناجا دانست و گفت: اجرای درست منویات رهبر معظم انقلاب از تکالیف قطعی نیروی انتظامی است.

فرمانده مرزبانی ناجا با قدردانی از تلاش سربازان برای تأمین امنیت مرزها گفت: از پیشنهادات نخبگان علمی و پژوهشگر در حوزه دفاعی و امنیتی استقبال می کنیم.

پليس فتا فرماندهی انتظامی استان در خصوص ارسال ايميل هاي خطرناک توسط کلاهبرداران به کاربران فضای مجازی هشدار داد.

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح خراسان شمالی در محل فرماندهی نیروی انتظامی استان برگزار شد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از راه‌اندازی پلیس امنیت اقتصادی با معرفی رئیس پلیس آن در استان طی هفته‌های آینده خبر داد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه رویکرد پلیس، تحول آفرینی و هوشمند سازی است، گفت: همواره باید دانش بنیانی پلیس، تخصصی بودن و کشف علمی جرائم با نهایت ظرافت در سرلوحه کار باشد

فرمانده انتظامی خراسان شمالی بر نقش مردم در تامین امنیت پایدار تاکید کرد و گفت: هدف مهم و اصلی نیروی انتظامی خدمتگذاری بی منت به مردم است.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه ناجا از بدو پیروزی انقلاب اسلامی رسالت خود را به درستی درک کرده است، گفت: امروز اگر امنیت و آسایشی در جامعه وجود دارد در نتیجه جانفشانی های دوران دفاع مقدس است

فرمانده انتظامی استان از وقوع یک هزار و 332 فقره تصادف در محور های سطح استان در طول سال جاری خبر داد.

رئیس پلیس فتا خراسان شمالی از کشف 305 فقره جرم در فضای مجازی این استان طی 4 ماهه نخست امسال خبرداد.

سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی در مسیر مبارزه با کرونا با همکاری و هم‌افزایی نهادهای مختلف در این جهاد عمومی حضور فعالی دارد.

رئيس پليس فتای خراسان شمالی فضای مجازی را تهدیدی جدی برای حریم خصوصی خانواده ها دانست و گفت: خانواده ها ضمن افزایش هوشیاری و آمادگی، توجه داشته باشند تا حریم خصوصی این نهاد اجتماعی به خطر نیافتد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با تاکید بر حضور حماسه آفرین مردم در انتخابات گفت: برای آبادانی و اقتدار ایران اسلامی باید دست در دست هم گذاشت و  با بصیرتی انقلابی وارد میدان انتخابات شد .

فرمانده انتظامی شهرستان فاروج آگاهی و بصیرت از مسائل روز و جهان را مهمترین راه برای مقابله با نفوذ دشمنان در انتخابات پیش رو برشمرد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویریبامی1

بامی2  • تصاویری از رژه موتوری و حضور مردم در 22 بهمن ماه
  • تصاویری از رژه موتوری و حضور مردم در 22 بهمن ماه
  • تصاویری از رژه موتوری و حضور مردم در 22 بهمن ماه