یکشنبه, 06 فروردين 1402 22:00

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

حوزه و دانشگاه

حوزه و دانشگاه (54)

استاندار خراسان شمالی از آغاز امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی از یکم بهمن ماه خبر داد.

یکی از استاتید دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: جهاد تبیین باید دغدغه اجتماعی بانوان باشد.

استاندار خراسان شمالی گفت : یکی از محل های اشتغال آفرینی آموزشکده های فنی و حرفه ای است که توسعه آن گامی برای تحقق شعار سال است.

استاندار خراسان شمالی گفت: حضور در صحنه جوانان و دانشجویان همراه با علم و دانش می تواند بهترین راه برای انتقال پویایی در سطح جامعه باشد.

استاندار خراسان شمالی بر ضرورت توسعه همه جانبه این دانشگاه در تمام شهرستان های استان تاکید کرد.

استاندار خراسان شمالی دانشگاهیان را از پیشگامان توسعه و پیشرفت کشور و استان دانست و گفت : از مهم ترین ارکان پیشرفت استان حضور دانشگاهیان و نخبگان در بدنه مدیریت است.

استاندار خراسان شمالی در دیدار دکتر محبوبه معین مقدس رییس دانشگاه کوثر استان، دانشگاه کوثر را مرکز نشر فرهنگ اسلامی ایرانی عنوان کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: ششمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی خراسان شمالی با مشارکت ۸۳ درصدی نمایندگان هیئات مذهبی، هم‌زمان با سراسر کشور برگزار شد.

شاعر، پژوهشگر و استاد دانشگاه در در آیین بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی که در بجنورد برگزار شد، گفت: شاهنامه فردوسی مدافع زبان و فرهنگ ایرانی است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت :دشمنان، نگران تولید علم و دانش، توسعه مراکز علمی ، میزان حضور نخبگان در مجامع بین المللی و تعداد بالای دانشجویان در ایران هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: رسالت عظیم دانشگاه ها باید توسعه جامعه باشد که البته گام های ارزشمندی هم تاکنون برداشته شده است .

سه شنبه‌های مهدوی نتیجه کار جمعی از منتظران است که هر هفته در روز‌های سه شنبه به نیت نذر سلامتی امام زمان (عج) و برای زنده نگه داشتن یاد آن حضرت در بین قشر‌های مختلف جامعه نذری تقسیم می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: تمام دستگاه های اجرایی متولی استان موظف به همکاری جهت فراهم کردن زیرساخت های لازم برای دانشگاه کوثر هستند.

استاندار خراسان شمالی از افتتاح و به بهره برداری رسیدن حوزه علمیه آیت الله خامنه ای استان تا نیمه مرداد ماه سال‌جاری خبر داد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره