پنج شنبه, 29 مهر 1400 15:53

یکشنبه, 18 مهر 1400 ساعت 09:55
  • .

توزیع اعتبارات استان در راستای رفع نیازهای منطقه ای است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار خراسان شمالی گفت: توزیع اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای استان در راستای رفع نیازهای منطقه ای است.

محمدعلی شجاعی در ششمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با اشاره به سهم ۴۷۸ میلیاردی استان از اعتبارات محرومیت زدایی، گفت: تا کنون ۴۰۰ میلیارد تومان از این تسهیلات به استان اعلام شده است و هزینه این اعتبارات در حوزه راه و بهداشت و درمان خواهد بود.

وی با دستور تشکیل کمیته تخصصی در خصوص تعیین تکلیف نحوه توزیع اعتبارات محرومیت زدایی استان، تصریح کرد: در خصوص یارانه تسهیلات نیز یک کمیته تخصصی تشکیل و سقف این تسهیلات برای بخش های مختلف کشاورزی، صنعت و معدن و گردشگری را تععین کنند.

شجاعی با تاکید بر اینکه در توزیع و هزینه اعتبارات نقطه نظرات و پیشنهادات فرمانداران و دستگاه های اجرایی اخذ می شود، گفت: توزیع اعتبارات هزینه ای دستگاه های اجرایی در نیمه دوم سال بر اساس عملکرد شش ماهه اول خواهد بود.

شجاعی افزود: توزیع اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای با هدف تامین نداشته های شهرستان ها بر اساس نیازسنجی مردمی و دستگاهی بود که در سفرهای شهرستانی نیز مصوبات و اعتبارات لازم برای آن پیش بینی شده است.

وی با تاکید بر اینکه در توزیع اعتبارات شتاب نداشتیم و تلاش کردیم این توزیع بر اساس نگاه دقیق و کارشناسی باشد، گفت: بخشی از اعتبارات استان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و آغاز پروژه های جدید بر اساس نیاز و اولویت های منطقه هزینه شده است.

بازدید 141 بار
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره