اخبار برگریده
شنبه, 01 ارديبهشت 1403 13:09

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

عمومی

عمومی (367)

دکتر حسن ستایش در مقاله ای به ریشه شناسی واژه "بجنورد" پرداخته است.

غرفه پوشاک اسلامی و عفاف و حجاب گامی مهم و اساسی در توسعه و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و ترویج پوشاک اسلامی و ایرانی برداشته است.

معاون امور هنری و سینمایی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: هنرمندان خراسان شمالی در شانزدهمین جشنواره تجسمی فجر خوش درخشیدند .

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از نظام های پیشرو در برگزاری انتخابات است.

هنرمند خوشنویس مانه و سملقانی راه یافته به نمایشگاه «تجسم هنر» از ضروت برپایی نمایشگاه ها و تقویت انجمن های هنری در شهرستان ها برای رونق فعالیتهای هنری در استان گفت. به

نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با معرفی و تجلیل از خبرنگاران برگزیده این جشنواره پایان یافت.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از برنامه ریزی۴۵ هزار و ۲۲۷ برنامه در قالب یکهزار و ۹۰ عنوان برای گرامیداشت دهه فجر امسال خبر داد.

استاندار خراسان شمالی گفت: دشمنان تلاش می‌کنند که این وحدت و انسجام ملی را با هر روشی از بین ببرند و تربیت افرادی همچون ریگی در این راستا قابل ارزیابی است.

پنجمین همایش ملی نغمه سرایان اهل سنت با حضور ۱۸ گروه از استان‌های مختلف کشور در بجنورد مرکز استان خراسان شمالی آغاز به کار کرد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه (ع) خراسان شمالی در امور اقشار بسیج گفت: این استان نهم بهمن ماه جاری میزبان همایش ملی نغمه سرایان اهل سنت است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی تببین دستاوردهای نظام اسلامی با محور امیدآفرینی برای اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان مورد تاکید قرارداد.

استاندار خراسان شمالی گفت: هیات های اندیشه ورز نخبگانی باید در بخش های گوناگون صنایع و دستگاه های اجرایی استان با هدف شناسایی و رفع چالش ها تشکیل شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: تاکنون ۲۲۵ میلیارد و ۴۴۷ میلیون ریال اعتبار از محل سفر رییس جمهور برای تکمیل مجتمع های فرهنگی و هنری این استان تخصیص یافت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: روابط عمومی‌ها باید در اطلاع رسانی شفاف باشند و گویاترین روایت را درباره مسایل ارایه کنند.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره