اخبار برگریده
یکشنبه, 31 تیر 1403 00:25

شنبه, 09 تیر 1403 ساعت 12:02
  • .

قدردانی استاندار از مشارکت بالای مردم در انتخابات

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار خراسان شمالی در اطلاعیه ای از مشارکت بالای مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد و و گفت: این حضور ضمن حفظ استقلال سیاسی کشور موجب یأس دشمنان شد.

به گزارش نسیم امروز به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا حسین نژاد در این اطلاعیه با قدردانی از مردم خراسان شمالی که در فصل کار در انتخابات شرکت و مشارکت بالایی را ثبت کردند قدردانی و می افزادی: این رویداد سیاسی به رغم اینکه در فصل اوج کاری مردم این خطه برگزار شد باز هم مشارکت نسبی بالا را شاهد بودیم.

در این اطلاعیه آمده است: عوامل دخیل در اجرا و نظارت از جمله حافظان امنیت و سلامت انتخابات نیز که با زحمات شبانه روزی زمینه این حضور و مانور سیاسی مهم را فراهم کردند شایسته قدردانی می شود.

- نتایج نهایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان خراسان شمالی و میزان کسب آرای هر کدام از کاندیداها در استان به شرح زیر اعلام شد:.

- مسعود پزشکیان: ۱۱۵ هزار و ۶۹۷ نفر

- سعید جلیلی : ۱۱۵ هزار و ۶۷۲ نفر ۷۲

- محمد باقر قالیباف : ۷۲ هزار و ۴۲۳ نفر

- مصطفی پورمحمدی : ۲ هزار و ۷۶۲ نفر

به گزارش ایرنا، رای گیری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در یکهزار و ۵۸۰ نقطه شهری و روستایی خراسان شمالی برگزار شد که ستاد انتخابات در استان ۶۳۰ هزار نفر واجد شرایط اعلام کرد.

برای انتخاب نهمین رییس جمهور کشور ۹۲۷ شعبه اخذ رای شامل ۴۳۲ شعبه شهری و ۴۹۵ شعبه روستایی در سراسر خراسان شمالی برپا شده که از این تعداد ۶۱۳ شعبه ثابت و مابقی سیار بود.

خراسان شمالی با ۱۰ شهرستان دارای یک میلیون نفر جمعیت است که ۴۴ درصد از آن در روستاها سکونت دارند.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • دسترسی آسان به آرشیو روزنامه نسیم خراسان شمالی