اخبار برگریده
شنبه, 01 ارديبهشت 1403 10:40

جمعه, 11 اسفند 1402 ساعت 08:55
  • .

نماینده ولی فقیه رای خود را به صندوق انداخت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد در نخستین ساعات رای‌گیری  در مسجد انقلاب بجنورد رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش نسیم امروز، حجت الاسلام والمسلمین رضا نوری نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی به همراه محمدرضا حسین نژاد امروز جمعه در همان ساعات اولیه رای گیری در شعبه اخذ رای مسجد انقلاب بجنورد حضور و رای خود را داخل صندوق انداختند.

مردم از ساعت هفت و نیم صبح منتظر رای گیری بودند و اکنون این شعبه دارای صف طولانی است.

براساس آخرین آمار؛ ۶۳۰ هزار نفر در استان واجد شرایط اخذ رای هستند که امروز حضوری حماسی در پای صندوق های رای خواهند داشت.

براساس اعلام ستاد انتخابات خراسان شمالی، ۸۵ نامزد مجلس شورای اسلامی از خراسان شمالی با پایان یافتن مهلت انصراف در مرحله نهایی انتخابات باقی ماندند و برای کسب چهار کرسی با هم رقابت می کنند.

براساس این فهرست بجنورد، مانه، سملقان، گرمه، جاجرم و رازوجرگلان با ۵۵ نفر، شیروان با ۱۸ نفر و اسفراین و بام و صفی آباد با ۱۲ نفر به ترتیب بیشترین نامزد انتخاباتی را دارند.

خراسان شمالی بدون احتساب شهرستان فاروج در این استان که با شهرستان قوچان در خراسان رضوی مشترکا یک کرسی نمایندگی در خانه ملت دارد، دارای چهار کرسی نمایندگی در حوزه انتخابیه بجنورد، مانه، سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم، حوزه انتخابیه شیروان و حوزه انتخابیه اسفراین و بام و صفی آباد است.

این استان دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری است که صلاحیت ۲ نامزد برای ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه خراسان شمالی از سوی شورای نگهبان تایید شده است.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره