اخبار برگریده
شنبه, 01 ارديبهشت 1403 13:16

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

بورس و بانکها

بورس و بانکها (40)

مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی گفت: سال گذشته ۵۸۳ میلیارد ریال تسهیلات عشایر استان به بانک های عامل معرفی که تاکنون ۷۰ میلیارد ریال از آن به این تولیدکنندگان پرداخت شده است.

استاندار خراسان‌شمالی از بانک های استان خواست تا با اقدام کارشناسی سقف خط اعتباری مورد نیاز خود را مشخص کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی گفت: امسال یکهزار و ۱۳۳ طرح اقتصادی برای دریافت ۱۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ به بانک های استان معرفی شد.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های خراسان شمالی گفت: بانک های این استان ۱۰ هزار و ۶۳۱ فقره وام ازدواج به مبلغ ۳۰ هزار و ۸۷۲ میلیارد ریال از ابتدای سال‌جاری تاکنون پرداخت کردند.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان شمالی گفت: مطالبات وصولی بانک‌ها در ۱۰ ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال توسط این اداره کل ۱۵ درصد رشد یافت.

استاندار خراسان شمالی گفت: بالا بودن نسبت مصارف به منابع بانکی یکی از مشکلات در پرداخت تسهیلات به متقاضیان است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی خراسان‌شمالی با اشاره به ناترازی میان منابع و مصارف بانک‌های استان گفت: بانک‌های استان پیگیر تامین منابع برای پرداخت تسهیلات باشند.

نخستین واحد مستقل ارزی بانک سپه خراسان شمالی در آیینی با حضور مدیران برخی دستگاه های اجرایی و فعالان اقتصادی این استان آغاز به کار کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی از راه اندازی کارگروه وصول مطالبات کلان بانکی در استان با هدف حفظ حقوق بیت المال در روابط بانکی خبر داد.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های خراسان‌شمالی از پرداخت حدود 5 هزار میلیارد ریال وام ازدواج در این استان خبرداد.

بانک مرکزی اسامی صاحبان مشاغل زیر را از پرداخت کارمزد معاف کرد.

دبیر شورای هماهنگی بانک های خراسان شمالی گفت: ۱۵ هزار میلیارد ریال حجم مطالبات غیرجاری معوقه بانکی در این استان است که باید به چرخه تولید باز گردد.

استاندار خراسان‌شمالی با انتقاد از عملکرد بانک های استان در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ گفت: تنها ۲۶ درصد از این تسهیلات پرداخت شده است که این نشان از عملکرد ضعیف بانک های استان دارد.

مدیرکل امور عشایری خراسان‌شمالی گفت: بافندگان سیاه‌چادر عشایر برای تولید این محصول حمایت می‌شوند و تسهیلات ارزان قیمت در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره