اخبار برگریده
شنبه, 30 تیر 1403 22:41
مدیر سایت
تلفن:
05832244440
نمابر:
05832244999
موبایل:
09156022535
ارسال یک ایمیل. تمام فیلدهایی که با علامت (*) مشخص شده اند ضروری هستند
سایر اطلاعات:

بسم الله الرحمن الرحیم

پایگاه خبری- تحلیلی نسیم امروز (نسیم نیوز سابق) یکی از فعالترین پایگاه های خبری خطه خراسان شمالی است که از سال 85 فعالیت آزمایشی خود را در راستای توسعه همه جانبه این استان به ویژه توسعه فرهنگی آغاز و پس از سالها فعالیت و با اعلام ساماندهی رسانه ها مکتوب و مجازی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مجوز خود را از هیات نظارت بر مطبوعات در سال 96 دریافت کرد.

این پایگاه خبری که در زمینه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ورزشی فعالیت می کند در تلاش است تا با بهره‌گیری از گروههای مختلف فرهنگی، هنری، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی،‌ورزشی، حوزه و دانشگاه و علم و فناوری ‌رسالت خود را در حوزه اطلاع رسانی انجام دهد.

کانال خبری نسیم امروز نیز در راستای ارائه خدمات در فضای مجازی به آدرس nasimeemrooz1@ راه اندازی شده است تا کاربران عزیز بتوانند خلاصه اخبار روزانه را از این طریق دنبال کنند.

پذیرش آگهی های دولتی و خصوصی، گزارش های تصویری و اسلایدهای تبلیغاتی این پایگاه نیز در راستای تحقق اقتصاد رسانه و تامین هزینه های جاری و جانبی آن راه اندازی شده که متقاضیان می توانند از طریق تلگرام شماره 09154552535 با مدیرمسئول این پایگاه ارتباط برقرار و درخواست های خود به منظور انجام تبلیغات و انتشار رپرتاژ اعلام نمایند.

همچنین پایگاه خبری نسیم امروز، از طریق بخش ارتباط با ما و همچنین ارسال نظرات مخاطبان ذیل اخبار و گزارشات، آماده دریافت نقطه نظرات ارزشمند و راهگشای کاربران عزیز در جهت بهبود و پیشرفت وضعیت این پایگاه خبری است.

امکان ارسال مقاله، گزارش، یادداشت، خبر و عکس و ارسال نیازمندی ها نیز در این پایگاه برای مخاطبین عزیز فراهم شده است که علاقمندان می توانند از جای جای میهن اسلامی به ویژه استان خراسان شمالی با ما ارتباط برقرار و برای ما مطلب ارسال کنند.

امید که در پرتو عنایت خداوند متعال و با پیگیری های مجدانه و مستمر شاهد تلاشهای ارزنده ای در فضای مجازی استان و کشور باشیم.

لازم به یادآوری است که این پایگاه خبری خود را متعهد به رعایت میثاق اخلاق حرفه ای خبرگزاری ها می داند.

آدرس پستی پایگاه خبری نسیم امروز: خراسان شمالی - شهرستان بجنورد- خیابان طالقانی غربی - میلان بانک مسکن - روبروی دبستان غیر انتفاعی دنیای تربیت - پلاک 52 - نمابر : 05832244999

با احترام – خادمی

صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری نسیم امروز

یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • دسترسی آسان به آرشیو روزنامه نسیم خراسان شمالی