اخبار برگریده
شنبه, 30 تیر 1403 23:04

سه شنبه, 19 تیر 1403 ساعت 12:35

۱۶ هزار پرونده مسکن روستایی به بانک معرفی شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون بنیاد مسکن خراسان شمالی گفت: ۱۶ هزار و ۷۰۰ پرونده مسکن روستایی استان در سه سال گذشته به بانک معرفی شد.

به گزارش نسیم امروز، علی روحانی اظهار کرد: سه هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی در این مدت به مرحله پایان کار رسیده و سه هزار واحد در مرحله بهرهبرداری است.

وی افزود: تامین مسکن مقاوم برای روستاییان یکی از دغدغه های نظام است و تا کنون ۶۲ هزار واحد مسکن روستایی استان با استفاده از تسهیلات طرح ویژه مسکن روستایی مقاوم سازی شده است.

روحانی خاطرنشان کرد: ۱۰۰ هزار و ۲۲۰ واحد مسکونی در روستاهای استان وجود دارد که ۶۲ هزار واحد از این تعداد با استفاده از تسهیلات مقاوم سازی شده است و ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی نیز در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر با حمایت این بنیاد ساخته شد.

معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی افزود: سه هزار واحد مسکونی نیز در قالب طرح نهضت ملی مسکن در دست اجرا است که اکنون ۵۱ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به ساخت پنج هزار و ۴۵۰ واحد مسکن مهر و ۲ هزار واحد مسکن محرومان، آن را از اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای خانه دار کردن اقشار مختلف در استان عنوان کرد و افزود: تاکنون ۸۵ هزار واحد مسکونی با تلاش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرها و روستاهای استان اجرا شده است.

معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی افزود: سقف تسهیلات طرح ویژه مسکن روستایی برای هر واحد مسکونی سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که این منابع با نرخ پنج درصد و بازپرداخت ۲۰ ساله در اختیار قرار می گیرد.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • دسترسی آسان به آرشیو روزنامه نسیم خراسان شمالی