اخبار برگریده
شنبه, 30 تیر 1403 23:16

یکشنبه, 17 تیر 1403 ساعت 09:06

۲۷ طرح شهری آماده واگذاری به سرمایه‌گذار

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شهردار بجنورد گفت: ۲۷ طرح سرمایه گذاری در مرکز خراسان شمالی تهیه و آماده جذب سرمایه گذار است.

به گزارش نسیم امروز، سید محمدعلی کشمیری اظهارکرد: تدوین بسته های سرمایه گذاری برای ظرفیت های متنوعی پیش بینی شده که نیاز شهر را در افق ۲۰ سال آینده مرتفع می کند.

وی افزود: مجموعه هیجانی و شهر شادی، مجتمع تجاری، مجتمع فرهنگ و هنر چرمغان، باغشهر دو برار، شهرک خودرویی، مجتمع تجاری و پارکینگ میرزا کوچک خان، مجموعه پارک آبی و مجموعه گردشگری کوه پارک بش قارداش از مهمترین بسته های تدوین سرمایه گذاری است.

شهردار بجنورد با بیان اینکه حجم سرمایه گذاری این طرح ها ۱۰ روز آینده اعلام خواهد شد اضافه کرد: ایجاد مجتمع های تفریحی، گردشگری، تجاری و خدماتی از جمله موقعیت هایی است که درتلاشیم تا در شهر بجنورد اجرا و شهروندان از این برکت در آینده ای نزدیک بهره مند خواهند شد.

وی ادامه داد: با اتمام طرح های نیمه تمام در سال گذشته، طرح های جدید بر اساس نیاز شهر در بخش‌های مختلف، عمرانی با محوریت رفع مشکلات ترافیکی، سرمایه‌گذاری، ورزشی، فضای سبز، مناسب ‌سازی و تحقق شهرداری الکترونیک کلید خورده و با پیشرفت خوبی رو به توسعه است.

کشمیری بیان کرد: گام های بلندی در راستای توسعه پایدار شهر بجنورد با سرمایه گذاری بخش خصوصی برداشته شده است و اینک شاهد تحقق و اجرایی شدن پیشرفت بالای فیزیکی طرح ها هستیم.

وی تاکید کرد: بسته های تشویقی یکی از راهکارهای مناسب برای انگیزه سرمایه گذار است که شهرداری پیشنهاد و برای سرمایه گذار تعریف می کند.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • دسترسی آسان به آرشیو روزنامه نسیم خراسان شمالی