اخبار برگریده
شنبه, 30 تیر 1403 22:54

جمعه, 08 تیر 1403 ساعت 15:33
  • .

حضور حداکثری موجب سربلندی نظام اسلامی است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار خراسان شمالی گفت: حضور حداکثری در پای صندوق های رای موجب سربلندی نظام اسلامی است.

به گزارش نسیم امروز، محمدرضا حسین نژاد با حضور در پای صندوق رای مسجد انقلاب بجنورد در جمع خبرنگاران اظهارکرد: ۴۰ هزار نفر از مجموع کل واجدین شرایط اخذ رای استان رای اولی ها هستند.

وی با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات برای حفظ نظام از واجبات است، افزود: مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم در انتخابات، زمینه‌ساز تداوم راه و اقدامات مؤثر و سازنده شهید جمهور است.

استاندار خراسان شمالی اضافه کرد: حضور حداکثری در انتخابات و پای صندوق‌های رأی بیعت با امام و شهیدان است و موجب سربلندی نظام اسلامی و اعلام وفاداری مجدد به نظام است.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که انتخابات مظهر قدرت ملی دانستند، ادامه داد: مشارکت حداکثری، امنیت، سلامت و رقابت سالم انتخابات مدنظر مسوولان است.

حسین نژاد گفت: امت ولایی و انقلابی ایران اسلامی با انتخاب فرد اصلح موجبات آسودگی خاطر ولی فقیه زمان و شادی روح رئیس جمهور شهید را فراهم خواهند نمود.

وی اظهار کرد: خراسان شمالی در انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی چهارمین استان به لحاظ مشارکت و حضور بود و انتظار می رود که مردم استان در این دوره نیز حماسه ای دیگر خلق کنند.

رای گیری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در یکهزار و ۵۸۰ نقطه شهری و روستایی خراسان شمالی برگزار و بر اساس پیش بینی ستاد انتخابات در استان ۶۳۰ هزار نفر واجد شرایط هستند که ۴۰ زهزار نفر آن را جوانان شامل می شوند.

برای انتخاب نهمین رییس جمهور کشور ۹۲۷ شعبه اخذ رای شامل ۴۳۲ شعبه شهری و ۴۹۵ شعبه روستایی در سراسر خراسان شمالی برپا شده که از این تعداد ۶۱۳ شعبه ثابت و مابقی سیار است.

خراسان شمالی با ۱۰ شهرستان دارای یک میلیون نفر جمعیت است که ۴۴ درصد از آن در روستاها سکونت دارند.

آخرین ویرایش در شنبه, 09 تیر 1403 ساعت 06:04
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • دسترسی آسان به آرشیو روزنامه نسیم خراسان شمالی