سه شنبه, 07 تیر 1401 01:53

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

قضايي

قضايي (309)

آیین تکریم و معارفه رؤسای جدید و قبلی دادگاه عمومی شوقان با حضور رئیس کل دادگستری استان، جمعی از معاونین و مقامات قضایی،امام جمعه و تنی چند از مدیران اجرایی و مسؤولین بومی و محلی برگزار شد.

رئیس کل دادگستری در جریان اولین دور سفرها به حوزه های قضایی استان در سال جاری، وارد حوزه قضایی گرمه و سپس جاجرم شد و مورد استقبال مدیران این دو حوزه قضایی قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی ازبررسی و رفع مشکلات شرکت‌های دانش بنیان و واحد‌های فناور استان و نحوه تعامل آن‌ها با دستگاه قضایی خبرداد.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی بر نقش سازنده مردم در شناسایی و برخورد با عوامل تهدیدکننده منابع آبی استان تاکید کرد.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از رضایتمندی بیش از 90 درصدی مراجعین به دستگاه قضایی استان، طی سال گذشته خبر داد.

استاندار خراسان شمالی نقش مهم مجموعه بازرسی استانداری را سازندگی و پیشگیری از انحرافات دانست و گفت : برای رسیدن به این جایگاه می توان ضمن افزایش سطح آگاهی ها از تجربیات سایر استانها نیز بهره گرفت .

رئیس کل دادگستری استان از انجام 196 نوبت بازدید از مجموعه های قضایی و سازمان های تابعه دستگاه قضایی در استان طی سال گذشته خبر داد.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از شوراهای حل اختلاف جاجرم و شوقان به عنوان بهترین های شوراهای حل اختلاف استان در زمینه حصول سازش یاد کرد.

استاندار خراسان شمالی گفت: سیستم قوه قضائیه یکی از پایه های قدرتمند مبارزه با فساد و تبعیض در جامعه است.

رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی، طی مراسمی ویژه از گزینشگران قوه قضائیه در استان با اهداء لوح تقدیر تجلیل کرد.

رئیس کل دادگستری استان روز گذشته بطور سرزده از حوزه قضایی شهرستان شیروان بازدید کرد.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی از بهبود بیش از ۹ درصدی شاخص های عملکردی در حوزه اصلاح ذات البین در هفت ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته خبر داد.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در اولین نشست ستاد کنترل مجرمین حرفه ای، خطرناک و سابقه دار در سال جاری، بر رعایت حقوق و آزادی های مشروع افراد تاکید کرد.

در هفتمین نشست شورای مدیران قضایی استان از قاضی و کارمند نمونه کشوری در استان خراسان شمالی تجلیل شد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره