دوشنبه, 27 دی 1400 08:05

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

قضايي

قضايي (300)

رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی، طی مراسمی ویژه از گزینشگران قوه قضائیه در استان با اهداء لوح تقدیر تجلیل کرد.

رئیس کل دادگستری استان روز گذشته بطور سرزده از حوزه قضایی شهرستان شیروان بازدید کرد.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی از بهبود بیش از ۹ درصدی شاخص های عملکردی در حوزه اصلاح ذات البین در هفت ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته خبر داد.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در اولین نشست ستاد کنترل مجرمین حرفه ای، خطرناک و سابقه دار در سال جاری، بر رعایت حقوق و آزادی های مشروع افراد تاکید کرد.

در هفتمین نشست شورای مدیران قضایی استان از قاضی و کارمند نمونه کشوری در استان خراسان شمالی تجلیل شد.

ساختمان اداری جدید الإحداث دادسرای عمومی و انقلاب اسفراین با حضور رئیس کل دادگستری خراسان شمالی و تنی چند از مسئولان محلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

رئیس کل دادگستری استان با حضور در یک مرکز توانبخشی، نگهداری و مراقبت شبانه روزی سالمندان در مرکز استان از سالمندان نگهداری شده در این مرکز عیادت و از تلاش های عوامل این مجموعه قدردانی کرد.

در نشست اقتصادی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و شهرستان ها با رئیس کل دادگستری استان مهمترین مسائل و مشکلات دادسراها مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: 115 زندانی موضوع محکومیت های مالی و جرائم غیرعمدی از زندانهای خراسان شمالی آزاد شدند.

دومین نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان در سال 1400 به ریاست حجت الإسلام والمسلمین جعفری ، رئیس کل دادگستری استان برگزار شد.

استاندار خراسان شمالی از امضای تفاهم نامه همکاری بین استان و سازمان زندان ها و اقدامات تامینی کشور در بخش های مسکن خانواده زندانیان ، اشتغال مددجویان و زندانیان پس از آزادی خبر داد.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان شمالی گفت: هم اینک ۹ طرح جامع اشتغال برای زندانیان استان در حال اجرا است که با عملیاتی شدن آنها اشتغال مددجویان به ۷۰ درصد می‌رسد.

دادستان نظامی خراسان شمالی درباره فیلم پخش شده در رسانه‌ها در خصوص مرگ یک فرد در شهر اسفراین توضیحاتی داد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی گفت: چهار نفر از اعضای شورای اسلامی چناران‌شهر از توابع شهرستان بجنورد، به علت تخلف و کوتاهی در انجام مسوولیت، با رای هیات حل اختلاف استان سلب عضویت شدند.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره