دوشنبه, 26 مهر 1400 05:23

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

قضايي

قضايي (295)

ساختمان اداری جدید الإحداث دادسرای عمومی و انقلاب اسفراین با حضور رئیس کل دادگستری خراسان شمالی و تنی چند از مسئولان محلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

رئیس کل دادگستری استان با حضور در یک مرکز توانبخشی، نگهداری و مراقبت شبانه روزی سالمندان در مرکز استان از سالمندان نگهداری شده در این مرکز عیادت و از تلاش های عوامل این مجموعه قدردانی کرد.

در نشست اقتصادی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و شهرستان ها با رئیس کل دادگستری استان مهمترین مسائل و مشکلات دادسراها مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: 115 زندانی موضوع محکومیت های مالی و جرائم غیرعمدی از زندانهای خراسان شمالی آزاد شدند.

دومین نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان در سال 1400 به ریاست حجت الإسلام والمسلمین جعفری ، رئیس کل دادگستری استان برگزار شد.

استاندار خراسان شمالی از امضای تفاهم نامه همکاری بین استان و سازمان زندان ها و اقدامات تامینی کشور در بخش های مسکن خانواده زندانیان ، اشتغال مددجویان و زندانیان پس از آزادی خبر داد.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان شمالی گفت: هم اینک ۹ طرح جامع اشتغال برای زندانیان استان در حال اجرا است که با عملیاتی شدن آنها اشتغال مددجویان به ۷۰ درصد می‌رسد.

دادستان نظامی خراسان شمالی درباره فیلم پخش شده در رسانه‌ها در خصوص مرگ یک فرد در شهر اسفراین توضیحاتی داد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی گفت: چهار نفر از اعضای شورای اسلامی چناران‌شهر از توابع شهرستان بجنورد، به علت تخلف و کوتاهی در انجام مسوولیت، با رای هیات حل اختلاف استان سلب عضویت شدند.

رییس کل دادگستری خراسان شمالی از تلاش دستگاه قضایی برای احیای واحدهای مرغداری در معرض تعطیلی این استان خبرداد.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی گفت: به همت معاونت آموزش دادگستری کل خراسان شمالی شماری از خبرنگاران خراسان شمالی در یک دوره آموزش حقوقی شرکت کردند.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی خراسان شمالی از آزادی ۱۱۳ زندانی دراستان طی دهه امامت و ولایت خبرداد.

رییس کل دادگستری استان خراسان شمالی بدون اعلام قبلی از حوزه‌های قضایی بام وصفی آباد و شوقان به طور جداگانه بازدید کرد.

رییس کل دادگستری خراسان شمالی از برقراری زیرساخت دادرسی الکترونیک در تمام شعب قضائی استان و برگزاری نخستین دادگاه الکترونیک در شهرستان جاجرم خبر داد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره