اخبار برگریده
پنج شنبه, 10 خرداد 1403 19:26

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

حوزه و دانشگاه

حوزه و دانشگاه (22)

نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۳، با رقابت داوطلبان گروه‌ علوم تجربی در ۴۱۲ شهر، ۶۲۴ حوزه اصلی و ۱۹۹۳ حوزه فرعی بصورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

دکتر محمد ابراهیم محمدی در یادداشتی به نقدی بر ایده تاسیس دانشگاه تربیت معلم غیر دولتی پرداخته است.

رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی گفت: این مرکز آموزش عالی در سال تحصیلی جدید ۸۰۹ دانشجو معلم جذب کرد که این میزان ۲ برابر ظرفیت و سهم درخواستی از سوی دانشگاه بود.

رییس دانشگاه بین المللی آزاد اسلامی بجنورد گفت: ۶۰ دانشجوی خارجی برای تحصیل در این مرکز آموزش عالی در سال تحصیلی آینده جذب شدند.

استاندار خراسان شمالی گفت: به زودی و در نخستین فرصت، جذب دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی محقق و این مهم منجر به تحول در حوزه سلامت خواهد شد.

استاندار خراسان شمالی از آغاز امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی از یکم بهمن ماه خبر داد.

یکی از استاتید دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: جهاد تبیین باید دغدغه اجتماعی بانوان باشد.

استاندار خراسان شمالی گفت : یکی از محل های اشتغال آفرینی آموزشکده های فنی و حرفه ای است که توسعه آن گامی برای تحقق شعار سال است.

استاندار خراسان شمالی گفت: حضور در صحنه جوانان و دانشجویان همراه با علم و دانش می تواند بهترین راه برای انتقال پویایی در سطح جامعه باشد.

استاندار خراسان شمالی بر ضرورت توسعه همه جانبه این دانشگاه در تمام شهرستان های استان تاکید کرد.

استاندار خراسان شمالی دانشگاهیان را از پیشگامان توسعه و پیشرفت کشور و استان دانست و گفت : از مهم ترین ارکان پیشرفت استان حضور دانشگاهیان و نخبگان در بدنه مدیریت است.

استاندار خراسان شمالی در دیدار دکتر محبوبه معین مقدس رییس دانشگاه کوثر استان، دانشگاه کوثر را مرکز نشر فرهنگ اسلامی ایرانی عنوان کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: ششمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی خراسان شمالی با مشارکت ۸۳ درصدی نمایندگان هیئات مذهبی، هم‌زمان با سراسر کشور برگزار شد.

شاعر، پژوهشگر و استاد دانشگاه در در آیین بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی که در بجنورد برگزار شد، گفت: شاهنامه فردوسی مدافع زبان و فرهنگ ایرانی است.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره