اخبار برگریده
پنج شنبه, 10 خرداد 1403 19:38

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات (23)

مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی از اجرای طرح ملی فیبر نوری در ۲۵ شهر استان خبرداد.

سال گذشته ۵۰ روستای خراسان شمالی با چهار هزار و ۴۲۰ خانوار از اینترنت پرسرعت بهره مند شدند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از راه اندازی و ارتقای سه سایت جدید اینترنت پرسرعت با ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار در سه روستای استان خبر داد.

معاون راهبردی و توسعه بازار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: اجرای کامل طرح فیبر نوری منازل و کسب و کارها در کشور ۷۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

قرارداد اجرای طرح ملی فیبر نوری منازل و کسب و کارها (FTTX) در آیینی با حضور معاون راهبردی و توسعه بازار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در شهر بجنورد امضا شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی گفت: ۹۵ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت پُرسرعت و شبکه ملی اطلاعات متصل شده اند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان‌شمالی از اجرای ۲۰۰ کیلومتر فیبر نوری در دولت سیزدهم و در مناطق روستایی استان خبرداد.

با نصب و راه‌اندازی سرویس اینترنت بسیار پرسرعت Vdsl در روستای سیاهدشت فاروج، اهالی این روستا برای اولین بار از مزایای این سرویس بهره مند شدند.

در راستای ادامه روند توسعه ارتباطات مخابراتی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان و با هدف بهینه سازی و توسعه شبکه موبایل ، عملیات نصب و ارتقاء تعداد هفت سایت جدید همراه اول در خراسان شمالی، اجرا شد.

پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج خراسان شمالی با رقابت ۳۵۰ نفر در بجنورد آغاز شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان‌شمالی گفت: پوشش اینترنت پرسرعت در روستاهای استان افزایش یافت.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی گفت: ۸۹ کیلومتر فیبر نوری در ۶ ماهه نخست امسال از محل خدمات اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (USO ) در مناطق روستایی استان اجرا شد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی از اتصال ۹ دستگاه اجرایی استان به سامانه زیرساخت داده‌های مکانی (SDI) خبرداد.

آیین افتتاح ۲۳پروژه مخابراتی در این شهرستان با صرف اعتباری بالغ بر۸۴ میلیارد ریال برگزار شد.

عناوین روزنامه‌های امروز




یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری









بامی1

بامی2




  • این تابستون برنامه هات جایزه داره