پنج شنبه, 09 آذر 1402 20:16

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات (16)

با نصب و راه‌اندازی سرویس اینترنت بسیار پرسرعت Vdsl در روستای سیاهدشت فاروج، اهالی این روستا برای اولین بار از مزایای این سرویس بهره مند شدند.

در راستای ادامه روند توسعه ارتباطات مخابراتی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان و با هدف بهینه سازی و توسعه شبکه موبایل ، عملیات نصب و ارتقاء تعداد هفت سایت جدید همراه اول در خراسان شمالی، اجرا شد.

پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج خراسان شمالی با رقابت ۳۵۰ نفر در بجنورد آغاز شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان‌شمالی گفت: پوشش اینترنت پرسرعت در روستاهای استان افزایش یافت.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی گفت: ۸۹ کیلومتر فیبر نوری در ۶ ماهه نخست امسال از محل خدمات اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (USO ) در مناطق روستایی استان اجرا شد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی از اتصال ۹ دستگاه اجرایی استان به سامانه زیرساخت داده‌های مکانی (SDI) خبرداد.

آیین افتتاح ۲۳پروژه مخابراتی در این شهرستان با صرف اعتباری بالغ بر۸۴ میلیارد ریال برگزار شد.

فرماندار رازوجرگلان خراسان شمالی گفت: ۱۰۰ کیلومتر فیبر نوری در این شهرستان مرزی با ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار در دولت سیزدهم اجرا شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی گفت: ۲۴۹ کیلومتر فیبر نوری استان در دست اجرا است که با بهره برداری از آن شبکه ارتباطی این خطه ارتقا می یابد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان‌شمالی از بهره مندی 115 روستای این استان از اینترنت پرسرعت خبرداد.

به منظور تقویت شبکه و ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به مشترکان، سه سایت جدید 4G همراه اول در دو نقطه شهری و یک نقطه روستایی در استان خراسان شمالی، نصب و راه اندازی شد.

استاندار خراسان شمالی گفت: حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از شاخص های مهم توسعه یافتگی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: نیاز امروز جامعه ما به پژوهش های مسئله محور است لذا نباید از نقش بی بدیل پژوهش بعنوان ضرورت زندگی غفلت کرد .

مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی گفت:پهنای باند شبکه ارتباطی همراه اول در مرکز استان و دو شهرستان شیروان و اسفراین افزایش یافت.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره