اخبار برگریده
شنبه, 30 تیر 1403 23:33

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

مجلس

مجلس (16)

نماینده مردم شش شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: استقرار ادارات در شهرستان تازه تاسیس مانه برای خدمات رسانی بهتر و رفاه شهروندان ضروری است.

نماینده مردم 6 شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: از ظرفیت‌های مردمی در رونق اقتصاد استفاده شود.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با تاکید براهتمام دولت برای سرعت دادن به اجرای پروژه‌ها گفت: رویکرد دولت محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار است.

نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایرنا واقعیت‌های جامعه، عملکرد سازمان‌‎ها و مطالبه گری مردم را به خوبی منعکس می‌کند.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی گفت: زنجیره علمی در خراسان شمالی ناقص است که جذب دانشجو در رشته‌های ارشد و دکترا باعث می‌شود که فاصله حوزه تولید علم با استان‌های دیگر کاهش پیدا کند.

رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر به خراسان شمالی با حضور در شهرستان مانه و سملقان از پروژه نیمه کاره سیمان سمنگان بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات این طرح قرار گرفت.

نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی گفت: رضا مراد صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش می‌تواند سبب تحول مثبت در این وزارتخانه شود.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود ۳۶۰ بهورز در این استان باید با برگزاری آزمون استخدامی جبران شود.

دکتر محمد وحیدی، نماینده مردم ۵ شهرستان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در احداث بیمارستان باید به نظرات مردم توجه شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اختصاص پنج هزار میلیارد تومان از محل بند(ب) تبصره پنج قانون بودجه ۱۴۰۲ برای تکمیل خوابگاه های متاهلی خبرداد.

محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی دهم آذر ماه روز مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

نماینده مردم 5 شهرستان خراسان شمالی، با صدور پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از دستور ویژه وزیر اقتصاد برای ایجاد فرصت‌های اشتغال و سرمایه‌گذاری دراین استان خبرداد.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی درنشست تخصصی واحدهای صنعتی استان با حضور معاون وزیر شرکت کرد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • دسترسی آسان به آرشیو روزنامه نسیم خراسان شمالی