اخبار برگریده
شنبه, 01 ارديبهشت 1403 12:05

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

مواد مخدر

مواد مخدر (18)

فرمانده انتظامي شهرستان بجنورد از اجراي طرح جمع آوري معتادان متجاهر و متکديان و جمع آوري ۱۰ نفر از معتادان پرخطر خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از کشف 25 کیلوگرم مواد مخدر سنتی از نوع تریاک در بازرسی یک باب منزل در شهر آشخانه خبر داد.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: از مهرماه ۱۴۰۱ تاکنون در حوزه بیمه درمانی اعتیاد افزون بر ۲۶ میلیارد ریال هزینه شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از توقیف یک دستگاه پیکان وانت حامل 27 کیلوگرم تریاک در یک عملیات مشترک پلیسی خبر داد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: کشف مواد مخدر غیر صنعتی نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۲۹ درصد افزایش دارد.

به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر از استاندار خراسان شمالی به عنوان رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قدردانی شد.

بر اساس ارزیابی عملکرد دبیرخانه شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان های کشور، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان حائز رتبه ی برتر(دوم) کشوری شد.

استاندار خراسان شمالی گفت: دستگاه های اجرایی در کنار سایر نهادهای متولی مبارزه با اعتیاد باید برای پیشگیری از این بلای خانمان سوز فعال و وظایف ذاتی خود در این حوزه را اجرا کنند.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: ۳۰ هزار معتاد استان زیر پوشش ۱۲۷ مرکز درمان مستقیم اعتیاد قرار دارند و با داروهای ترک اعتیاد(آگونیست) درمان می‌شوند.

استاندار خراسان شمالی گفت: موقعیت جغرافیایی استان ایجاب می کند تا ایستگاه ایست و بازرسی دائم مواد مخدر تسریع و در اولویت های دستگاه های متولی قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت : همراهی خانواده ، جامعه و تلاش مسئولان از ارکان مهم مقابله و مبارزه با مواد مخدر است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف ۴ کیلو و ۶۴ گرم موادمخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی کشفیات مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان را طی یک هفته اخیر 171 کیلو و 480 گرم عنوان کرد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف ۱۴۵ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس کرمان خبر داد.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره