اخبار برگریده
یکشنبه, 31 تیر 1403 00:26

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

عمومی

عمومی (339)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: طرح کالابرگ الکترونیکی در استان ۲۵ هزار میلیارد ریال گردش اقتصادی داشت.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: میزان خرید تضمینی گندم در این استان نسبت به مدت مشابه پارسال ۶.۵ درصد افزایش یافت و رکورد سال گذشته زده شد.

رویداد استارتاپ برندسازی فرش دستباف خراسان شمالی با هدف ارائه ایده‌های نو برای توسعه و رونق صنعت فرش دستباف استان امروز (چهارشنبه) در بجنورد برگزار شد.

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان شمالی گفت: با پیگیری های کارگروه اقتصادی و سرمایه گذاری در شورای برنامه ریزی و توسعه استان ،‌ایجاد ناحیه صنعتی خرق در دولت مردمی مصوب شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی از تخصیص ۵۰ درصدی اعتبارات مصوب سفر دولت سیزدهم به این استان خبر داد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی گفت: نرخ تورم سالانه خانوارهای این استان در اردیبهشت ماه امسال ۳۶.۵ درصد گزارش شد که پایین‌تر از میانگین کشوری است.

استاندار خراسان شمالی گفت: تکمیل طرح توسعه زنجیره های تولید استان در ابعاد مختلف به ۲۴۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات دیگر نیاز دارد.

معاون هماهنگی و محیط کسب و کار وزارت صنعت، معدن و تجارت از افزایش 40 درصدی حجم سرمایه گذاری در بخش تولید در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ماقبل خبر داد.

استاندار خراسان شمالی با اشاره به حضور قوی و موثر این استان در نمایشگاه اکسپو ، از آمادگی این استان برای صادرات به ۳۸ کشور جهان خبرداد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی از ابلاغ هفت هزار میلیارد ریالی اعتبار سفر رییس جمهوری به طرح‌های شاخص استان خبرداد.

مدیرعامل مجتمع صنعتی فولاد اسفراین بر لزوم بومی سازی ساخت ماشین آلات صنعتی سنگین و نیمه‌سنگین با هدف خودکفایی کشور در این مجتمع صنعتی تاکید کرد.

مدیر فرودگاه شهدای بجنورد از برقراری پنج پرواز هفتگی فوق العاده در مسیر تهران - بجنورد با هدف خدمات رسانی بهتر به مردم خبرداد.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی خراسان شمالی با بیان اینکه 30 هزار واحد صنفعی در این استان فعال است گفت: تا کنون ۱۵ درصد از اصناف استان برای تبدیل مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا اقدام کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان‌شمالی تعداد چاه‌های غیرمجاز استان را چهار هزار و ۲۰۰ حلقه دانست و گفت که این تعداد سالانه ۳۰ میلیون مترمکعب از منابع‌ زیرزمینی برداشت می کند.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • دسترسی آسان به آرشیو روزنامه نسیم خراسان شمالی