اخبار برگریده
شنبه, 01 ارديبهشت 1403 13:12

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

عمومی

عمومی (326)

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان‌شمالی تعداد چاه‌های غیرمجاز استان را چهار هزار و ۲۰۰ حلقه دانست و گفت که این تعداد سالانه ۳۰ میلیون مترمکعب از منابع‌ زیرزمینی برداشت می کند.

استاندار خراسان شمالی گفت: استاندارد سازی عرضه هر گونه خدمات و کالا، صیانت از حقوق مردم است و در این باره فرهنگ استاندارد باید در جامعه ترویج یابد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی گفت: پارسال ۱۲ هزار میلیارد ریال معادل ۶۲ درصد از اعتبارات عمرانی استان تخصیص یافت.

استاندار خراسان شمالی گفت: رویکرد دولت اجرای طرح جدیدی نیست بلکه تمرکز بر سرعت بخشی به زمان بهره برداری از طرح های ناتمام است.

استاندار خراسان شمالی گفت: مردمی سازی اقتصاد و مشارکت دادن اقشار مختلف در رونق تولید موجب کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی خواهد شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خراسان شمالی گفت: میزان مصرف روزانه بنزین، نوروز امسال در استان به یک میلیون و ۱۵۷ هزار لیتر رسید.

استاندار خراسان شمالی گفت: کالاهای اساسی مورد نیاز شب عید در بازار استان تامین شده است و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شیروان از پرداخت تسهیلات ۱۳۰ میلیارد ریال به ۷۰۰ نفر از اعضای این صندوق از ابتدای سالجاری تاکنون خبرداد.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی خراسان شمالی گفت: ۱۵ پروژه مولدسازی استان امروز (دوشنبه) در نشست کمیته پایش مولدسازی با حضور معاون اجرایی رییس جمهور مصوب شد.

استاندار آخال ترکمنستان در راس هیاتی از تجار و صنعتگران این کشور وارد خراسان شمالی شد.

استاندار خراسان شمالی گفت: خراسان شمالی ظرفیت های فرهنگی و اقتصادی ویژه ای دارد که باید در این سفر با هدف افزایش مراودات به تجار این کشور معرفی شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: این شرکت ۸۲۰ میلیارد ریال از مشترکان برق استان طلب دارد که بیشترین حجم آن مربوط به دستگاه‌ها و شرکت‌های دولتی است.

۱۸۱ طرح عمرانی در شهرستان های اسفراین و بام و صفی آباد امروز در پنجمین روز از دهه فجر با حضور استاندار خراسان شمالی افتتاح شد.

نماینده مرکز ملی فرش ایران گفت: ۳۵ منطقه تولید فرش کشور تاکنون با تلاش و همت تشکل های فرش دست بافت و سازمان صمت به ثبت جهانی رسیده است.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره