سه شنبه, 07 تیر 1401 00:48

پنج شنبه, 26 خرداد 1401 ساعت 09:55
  • .

خراسان شمالی در مسیر توسعه بین المللی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار خراسان شمالی گفت: توسعه ارتباطات بین المللی زمینه ساز تحول خراسان شمالی است.

به گزارش نسیم امروز، محمد رضا حسین نژاد در گفتگوی تلفنی با شبکه اترک صدا و سیما در خصوص جزییات مفاد تفاهم نامه همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکمنستان گفت : این مبادله موافقت نامه متناسب با ظرفیت استان های خراسان شمالی ، رضوی و گلستان در هفده بند انجام شده است.

وی با بیان اینکه استان آخال در میانه تقسیم بندی کشور ترکمنستان قرار دارد ، افزود : مشترکات بسیاری از حیث آداب و فرهنگ وجود دارد که در تمامی مفاد آن این موضوع مورد توجه و تاکید قرار گرفته است .

حسین نژاد خاطر نشان کرد: بند اول در حوزه صنعت ، انرژی حمل و نقل ، کشاورزی و سایر بندها در حوزه های علوم ،فرهنگ و هنر ، بهداشت ، گردشگری، ورزش ، منابع طبیعی و حفظ محیط زیست است .

وی لازمه تحقق این بندها را فراهم کردن زمینه های مناسب برای سرمایه گذاری دانست و گفت: هر دو طرف باید زمینه های مناسب برای سرمایه گذاری، فعالیت های مشترک بازرگانی را از طریق مشوق های سرمایه گذاری ،توسعه بازارها و کالاها به وجود آورد.

حسین نژاد تصریح کرد: امیدواریم با تقویت ارتباط بیشتر و انعقاد قراردادهای مختلف تحولی در استان و مباحث تجاری و تحقق شعار سال به وجود آید .

بازدید 17 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 26 خرداد 1401 ساعت 09:55
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره