سه شنبه, 14 آذر 1402 03:29

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (23)

دومین دوره مسابقات کورس اسبدوانی پاییزه رازوجرگلان در مجموعه سوارکاری تخته باغلق این شهرستان مرزی برگزار و با معرفی اسب‌های برتر پایان یافت.

نخستین دوره مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه در پیست سوارکاری باغلق از بخش مرکزی شهرستان مرزی رازوجرگلان خراسان شمالی آغاز شد.

مسابقه بین دو تیم فوتبال پیکان تهران و مس رفسنجان در هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال را کمک داور شایسته بجنوردی پرچم می‌زند.

معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌شمالی گفت: ۶۲ طرح ورزشی در استان نیمه کاره است که تکمیل آنها بیش از چهار هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

استاندار خراسان شمالی با حضور در وزارت ورزش و جوانان با کیومرث هاشمی سرپرست این وزارتخانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

سه طرح فرهنگی و آموزشی با حضور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان و برخی مدیران دستگاه های اجرایی خراسان شمالی در بجنورد به بهره برداری رسید.

استاندار خراسان شمالی: تعامل مدیران دستگاه های اجرایی در مسیر تحول ورزش استان الزامی است

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: اداره ۱۰ هیات ورزشی از مجموع ۴۹ هیات ورزشی استان بر عهده کارکنان این اداره کل و یا دیگر دستگاه‌ها است.

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: برگزاری مسابقات ورزشی با محوریت محلات نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

استاندار خراسان شمالی گفت :با استفاده از ظرفیت قانون و ارائه بسته های حمایتی برای آینده آنان حمایت های لازم را از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی استان و پیگیری مطالبات آنان در سطوح ملی را خواهیم داشت.

بشنوید// نظر یک هموطن را در مورد بازی فوتبال ایران و آمریکا در جام جهانی 2022 و باخت ایران

استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی کسب عنوان نایب قهرمانی تیم ملی کوراش در رقابت های جهانی و افتخار آفرینی کوراشکاران اهل بجنورد در این مسابقات را تبریک گفت.

دکتر محمد رضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی برد مقتدرانه تیم ملی ایران در مقابل تیم ملی ولز تبریک گفت.

برد شیرین و پیروزی غرور آفرین تیم ملی ایران مقابل تیم "ولز" در گروه موسوم به مرگ باعث شد تا عصر جمعه بجنوردی ها به خیابان بیایند و به ابراز شادی و خوشحالی بپردازند.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره