چهارشنبه, 02 تیر 1400 14:07

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

نماز جمعه

نماز جمعه (456)

امام جمعه موقت بجنورد گفت: توسعه همه جانبه کشور با مشارکت حداکثری مردم رقم می خورد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد در آیین پایانی جشنواره ملی تئاتر آیات گفت: رازماندگاری هنر را پیوند دین با فطرت برشمرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: بازگشت به برجام بدون لغو تحریم‌ها معنا ندارد در غیر این صورت این معاهده بین‌المللی تنها یک تعهد بی‌خاصیت خواهد بود.

استاندار خراسان شمالی در جلسه شورای اداری استان، آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد گفت: یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری انسجام همه اجزای حاکمیت است که این تاکیدات ایشان به خوبی درخراسان شمالی دیده شد.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در بجنورد گفت: وحدت و همدلی اقوام مختلف در استان خراسان شمالی مثال زدنی است که باید از آن به خوبی صیانت شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: مبادا ویروس کرونا ما را از سایر ویروس‌ها غافل کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: وجود بابرکت شهدا برای ملت ما پشتوانه و برای نظام اسلامی مایه اقتدار است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: حضور در میدان جنگ، تربیت رزمنده، حضور تبلیغی رزمی و پشتیبانی و تدارکات جنگ از عرصه‌های نقش‌آفرینی ائمه جمعه در دفاع مقدس است.

نمابنده واب غفبه دذ خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت:  اتحاد گروه‌های مقاومت فلسطینی نقطه عطفی در روند مبارزه با رژیم صهیونیستی است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی جسارت به حرمت قرآن و پیامبر را محکوم کرد و گفت: جسارت به قرآن لج بازی دشمنان است.

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: نماز جمعه این هفته شهرهای بجنورد و شیروان برگزار نمی شود اما در سایر شهرها نماز عبادی و سیاسی جمعه دایر است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: تشریفات، تجملات، تکاثر و مسابقه در دنیا باعث بیچاره شدن امت خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: معلمان افسران سپاه پیشرفت کشور هستند.

امام بجنورد و نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: شهرداران استان باید مکان‌های مناسبی را برای ورزش بانوان ساماندهی و آماده کنند تا آنان بتوانند بدون دغدغه در آن به فعالیت ورزشی بپردازند.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویریبامی1

بامی2  • تصاویری از رژه موتوری و حضور مردم در 22 بهمن ماه
  • تصاویری از رژه موتوری و حضور مردم در 22 بهمن ماه
  • تصاویری از رژه موتوری و حضور مردم در 22 بهمن ماه