اخبار برگریده
پنج شنبه, 10 خرداد 1403 20:40

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

دفاع مقدس

دفاع مقدس (75)

استاندار خراسان شمالی گفت:‌کتاب‌های حوزه دفاع مقدس گنجینه ای برای آیندگان است و باید این ارزش ها به جوانان و نوجوانان انتقال یابد.

سوم خرداد ۶۱ روایت ۵۷۸ روز عاشقی فاتحانی است که مردانه تا پای وصال عشق خود چشم در چشم نامردان روزگار ایستادند و با دستان خالی جانانه جان دادند تا یک وجب از خاک میهن به دست دشمن نیفتد.

استاندار خراسان شمالی گفت: عملیات وعده صادق با هدف گرفتن انتقام شهدای کنسولگری ایران و با موفقیت انجام شد.

استاندار خراسان‌شمالی اقتدار ایران اسلامی را حاصل توانمندی و شهامت نیروهای مسلح دانست.

استاندار خراسان‌شمالی گفت: اقتدار و امنیت ایران اسلامی نتیجه جانفشانی‌ها و از خودگذشتگی جانبازان هشت سال دفاع مقدس است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: استقلال کشور مدیون رشادت‌ها و جانفشانی‌های جانبازان و ایثارگران است به گونه ای که قدردانی از این قشر وظیفه ای همگانی است.

پیکر پاک سرهنگ دوم پاسدار شهید سیدمرتضی حسینی با حضور اقشار مختلف و مسوولان استانی در شهر بجنورد تشییع و در زادگاهش اسفراین خاکسپاری شد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان‌ شمالی گفت: دومین کاروان راهیان نور دانش‌آموزان پسر استان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

همزمان با چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، تندیس شهید راه قدس با حضور استاندار خراسان شمالی و مدیران دستگاه های اجرایی در محل استانداری رونمایی شد.

جانباز ۷۰ درصد شهرستان بجنورد خراسان شمالی پس از سال‌ها رنج ناشی از مجروحیت دعوت حق را لبیک گفت و به خیل همرزمان شهیدش پیوست.

همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) در خراسان شمالی پیکر 5 شهید گمنام در شهرستانهای بجنورد و شیروان تشییع و به خاک سپرده شد.

استاندار خراسان شمالی گفت: سبک زندگی و سیره اخلاقی شهدا باید هنرمندانه و با تولید آثاری فاخر برای نوجوانان تبیین شود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت: ۱۷۵ نفر از مردان فرهنگی استان در آیینی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

آیین وداع مردم ولایتمدار مانه خراسان شمالی با پیکرهای مطهر سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس برگزار شد.
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره