اخبار برگریده
شنبه, 01 ارديبهشت 1403 13:00

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

انتصابات

انتصابات (44)

استاندار خراسان شمالی در حکمی «مهران مهربان» را به سمت شهردار شهر اسفراین منصوب کرد.

استاندار خراسان شمالی گفت: احزاب نسبت به تبیین اهمیت انتخابات و دعوت مردم به حضور حماسی در پای صندوق های رای اهتمام جدی داشته باشند.

استاندار خراسان شمالی گفت: مشکلات شهرستان تازه تاسیس مانه با همدلی و هم افزایی برطرف می شود و اعتبارات ویژه ای برای این شهرستان در نظر گرفته خواهد شد.

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما گفت: دشمنان تلاش می کنند تا جامعه ما را از دورن بپاشند بنابراین رسانه‌ها برای مقابله با این توطئه‌ها وظیفه خطیری دارند.

‍ استاندار خراسان شمالی گفت :حفظ ارزش های دینی و اسلامی کشور ما زبانزد کشورهای دیگر است لذا مراقبت و قدرشناسی آن الزامی است.

استاندار خراسان شمالی گفت : مدیریت ها مثل رودخانه، با تغییر مسئولیت ها، جاری و پویا هستند و تغییر مسئولیت ها با هدف بهبود امور انجام شده و موجب بروز خلاقیت هاست .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت : اطلاع رسانی گویا و شفاف از فعالیت ها و اقدامات دستگاه ها، امید در جامعه را افزایش داده و بر مشارکت مردمی و سرمایه اجتماعی می افزاید.

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی آیین تکریم و معارفه مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری برگزار شد.

طی حکمی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر جواد شاهین‌فر به عنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی منصوب شد.

معاون وزير و رئيس سازمان راهدارى و حمل و نقل جاده اى با صدور حکمی سرپرست اداره كل راهدارى و حمل و نقل جاده اى خراسان شمالی را منصوب کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با صدور حکمی یاسر خطیب را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع این اداره کل منصوب کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در حکمی حجت الاسلام والمسلمین «عباس سرشته» را به عنوان سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی منصوب کرد.

استاندار خراسان شمالی گفت : ملاک انتخاب مدیران استان بر مبنای توانمندی ها ، شناخت کافی و شایستگی های آنان است تا اعتلای توسعه سریع تر رقم بخورد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: بحران آب خراسان شمالی در ۵۰ سال اخیر بی سابقه است به طوری که هم اکنون مکلف شده ایم در حوزه کشاورزی تخصیص آب های زیر زمینی را کاهش دهیم.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره