اخبار برگریده
پنج شنبه, 10 خرداد 1403 19:31

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

انتخابات

انتخابات (103)

جمعی از جوانان انقلابی خراسان شمالی از دکتر سعید جلیلی، نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی خواستند تا به میدان انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ وارد شود.

شورای نگهبان نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه خراسان شمالی را تایید کرد.

فرماندار شیروان گفت: «عباس قدرتی زوارم» با کسب اکثریت آرای مردم به عنوان نماینده حوزه انتخابیه این شهرستان برگزیده شد.

رییسستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: محمدمهدی شهریاری و سیدمحمد پاکمهر با کسب اکثریت آرا به عنوان منتخبین مردم 6 شهرستان استان برگزیده شدند.

هادی قوامی منتخب مردم اسفراین و بام و صفی آباد در انتخابات مجلس شد

استاندار خراسان شمالی گفت: ۵۰ درصد از واجدان شرایط رای استان در انتخابات شرکت کردند و تاکنون جزو هفت استان اول در ضریب مشارکت قرار داریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: شعبه اخذ رای ویژه اصحاب فرهنگ و هنر استان با هدف حضور حداکثری هنرمندان در انتخابات در محل نگارخانه بجنورد دایر شد.

استاندار خراسان شمالی گفت: شرکت در انتخابات حق و تکلیف است و باید همه مردم در این رویداد سیاسی مشارکت حداکثری داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد در نخستین ساعات رای‌گیری  در مسجد انقلاب بجنورد رای خود را به صندوق انداخت.

رای گیری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور در ۹۲۶ شعبه خراسان شمالی آغاز شد.

استاندار خراسان شمالی گفت: براساس آخرین آمار ۶۳۰ هزار نفر در استان واجد شرایط اخذ رای در انتخابات هستند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات که مهمترین رویداد سیاسی سال است، توطئه‌های دشمنان را خنثی می کند.

با افزایش تحرکات تبلیغاتی نامزدهای مجلس در خراسان‌شمالی دستگاه های نظارتی نیز خبر از رصد این تحرکات می دهند.

نامزد انتخابات مجلس در حوزه انتخابی شیروان گفت: مسکن باید از شکل سرمایه‌ای خارج و به کالای مصرفی بدل شود تا بتوان گامی برای برطرف شدن مشکل خانه دار شدن جوانان برداشت.
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره