پنج شنبه, 09 آذر 1402 19:58

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (65)

مدیرکل دفتر امور امنیتی و انتظامی استانداری خراسان شمالی گفت: بسته مشکوکی از مواد قابلیت دارای انفجار در شرایط خاص روز گذشته در شهر ایور کشف و خنثی شد.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان شیروان در خراسان شمالی گفت: فردی که در این شهر ماهانه ۱۰ هزار قرص نان خریداری می کرد، شناسایی و به پلیس معرفی شد.

مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری خراسان شمالی گفت: وجود انبارهای نفت در شهر بجنورد یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های شهروندان محسوب می شود که باید به خارج از شهر منتقل شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان استان با اعلام هشدار نارنجی هواشناسی برای امداد در حادثه‌های احتمالی به حالت آماده باش درآمدند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: سرقت با اختصاص 34 درصد از جرائم ، در صدر جرائم خراسان شمالی است.

مدیرکل آموزش و پروش خراسان شمالی گفت: یک دانش آموز دختر مقطع متوسطه اول هنرستان محمودیه شیروان به علت تشنج و صرع در مدرسه فوت کرد.

استاندار خراسان شمالی گفت: فعالان اقتصادی استان به بازار روسیه توجه ویژه ای داشته باشند و از این ظرفیت برای رشد صادرات در بخش های گوناگون استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت: سیل عصر شنبه ( ۱۴ مردادماه) بیش از ۸۸ میلیارد ریال به تاسیسات آب شیروان خسارت زد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: ۱۷ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی استان در سه ماهه نخست امسال به دلیل رعایت نکردن شیوه‌نامه های بهداشتی پلمب شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار هدف از این نشست را پیش بینی حوادث طبیعی و انسان ساز و پیشگیری و یا کاهش آسیب ها و خسارت های احتمالی دانست.

مدیر عامل آتش نشانی بجنورد گفت: آتش سوزی که در طبقه پنجم یک ساختمان رخ داد به سقف منزل و تجهیزات در حال احداث آن آسیب وارد کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: بهار امسال ۱۰ کارگاه ساختمانی در این استان به علت رفتارهای غیر ایمن و خطاهای انسانی پلمب شد.

سرعت عمل آتش‌نشانان بجنوردی در مهار آتش سوزی در محل یک صافکاری در بجنورد/ 405 در آتش سوخت

ساماندهی و ایمن سازی رودخانه ها در محدوده جمعیتی شهری از تکالیف سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور است.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره