اخبار برگریده
شنبه, 01 ارديبهشت 1403 12:59

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

سوانح رانندگی

سوانح رانندگی (25)

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیروان گفت: واژگونی یک دستگاه سانتافه در این شهر یک کشته و سه مصدوم برجا گذاشت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از مصدوم شدن 9 نفر در حادثه برخورد یک دستگاه خودروی چانگان با یک دستگاه پراید در شیروان خبرداد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌شمالی گفت: تصادف یک دستگاه خودروی پژو پارس با یک دستگاه پراید در محور بجنورد به شیروان شامگاه دوشنبه پنج مصدوم برجا گذاشت.

سرپرست آتش نشانی بجنورد گفت: تصادف ۲ دستگاه خودرو پژو و پاترول در مرکز استان سه مصدوم برجا گذاشت.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم‌پزشکی خراسان شمالی از جان باختن 12 نفردر حوادث ترافیکی استان از ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ تاکنون خبرداد.

استاندار خراسان شمالی گفت: انجام اقدامات و برنامه‌ریزی برای کاهش تصادفات جاده‌ای در استان باید بیش از پیش جدی گرفته شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: حادثه انحراف خودروی پراید و برخورد با خاکریز کنار جاده در شهرستان بجنورد ۹ مصدوم داشت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: حادثه برخورد کامیونت ایسوزو با تریلی شب گذشته در کیلومتر ۲۸ محور بجنورد به آشخانه ۲ کشته داشت.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بجنورد از حادثه واژگونی خودروی ال ۹۰ در کیلومتر پنج محور بجنورد به شیروان با یک کشته و چهار مصدوم خبر داد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: شبانه روز گذشته وقوع تصادفات جاده‌ای ناشی از لغزنده بودن راه‌های استان ۱۸ مصدوم داشت که این مجروحان به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیرعامل آتش نشانی بجنورد از واژگونی یک دستگاه تانکر سیمان در بجنورد خبرداد و گفت: در این حادثه 2 نفرکشته و 2 مجروح شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: خراسان‌شمالی جزو پنج استان کشور با شدیدترین تصادفات جاده ای است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی آمار تصادفات نوروزی در 10 روز گذشته را اعلام کرد.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: بارش برف در محورهای کوهستانی استان سبب لغزندگی جاده‌های استان شده است، بنابراین رانندگان با احتیاط برانند.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره