پنج شنبه, 09 آذر 1402 20:44

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

رییس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: احزاب و جریان‌های سیاسی باید با اقدامات هدفمند خود زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

دکتر حسن ستایش در مقاله ای به وجه تسمیه شهر جاجرم در استان خراسان شمالی پرداخته است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از ساماندهی و تعیین تکلیف وضعیت اموال بلاصاحب یا مجهول‌ المالک موضوع دادگاه اصل ۴۹ قانون اساسی در6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

با نصب و راه‌اندازی سرویس اینترنت بسیار پرسرعت Vdsl در روستای سیاهدشت فاروج، اهالی این روستا برای اولین بار از مزایای این سرویس بهره مند شدند.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از آزادی قطعی 151 زندانی دارای محکومیت های مالی و موضوع جرائم غیرعمدی در استان طی هشت ماهه سال جاری خبر داد.

در راستای ادامه روند توسعه ارتباطات مخابراتی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان و با هدف بهینه سازی و توسعه شبکه موبایل ، عملیات نصب و ارتقاء تعداد هفت سایت جدید همراه اول در خراسان شمالی، اجرا شد.

دومین دوره مسابقات کورس اسبدوانی پاییزه رازوجرگلان در مجموعه سوارکاری تخته باغلق این شهرستان مرزی برگزار و با معرفی اسب‌های برتر پایان یافت.

استاندار خراسان شمالی گفت: ۷۵ مجوز بی نام برای تسهیل در امر سرمایه گذاری و غلبه بر بروکراسی اداری در استان نهایی شده و آماده واگذاری به سرمایه گذاران است.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از افزایش حساسیت های قانونی در راستای انتصاب و بکارگیری اشخاص در سمت های مهم مدیریتی خبرداد.

یک مسئول در اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی گفت: تا کنون 3 مورد کانون‌های هاری گربه در این استان شناسایی شده است.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره