سه شنبه, 14 آذر 1402 01:34

جمعه, 05 اسفند 1401 ساعت 10:22
  • .

فرآیند مولدسازی برای مردم شهرها و روستاها شفاف شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر نقش مدیران کل اقتصادی استان‌ها در شفافیت و تنویر افکار عمومی درباره مولدسازی، گفت: مردم همه شهرها و روستاها باید بدانند که کدام املاک در مسیر مولدسازی و کدام طرح‌ها در مسیر تکمیل قرار می‌گیرد.

به گزارش نسیم امروز به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، «سید احسان خاندوزی» در گردهمایی مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان‌های سراسر کشور افزود: در خصوص مولدسازی دارایی‌های دولت، باید مدیران استان‌ها در مورد پروژه ها و املاک دستگاه‌های استان‌ها هم‌رسانی کنند و به عنوان کانون اتصال در کنار استاندار باشند.

وی تاکید کرد: در خصوص مولدسازی، مدیران در استان ها در کنار کار فنی، درباره فضاسازی در سطح استان برای تنویر و اقناع افکار عمومی کار کنند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره مطالبات مدیران استانی درباره پاسخگویی بانک‌ها خاطرنشان کرد: باید از معاون نظارتی بانک مرکزی دعوت شود تا در وزارتخانه برای هر استان یک رابط دارایی معرفی شده و در این زمینه گزارش‌گیری کنیم.

وی ادامه‌داد: در خصوص اطلس سرمایه گذاری هم باید یک روز خاتمه بگذاریم که مثلا تا پایان اردیبهشت همه استان ها اطلس خود را اعلام کنند؛ زیرا در این زمینه به یک آمار ملی برای پیوند نهایی نیاز داریم.

خاندوزی با اشاره به فعالیت صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان در بخش بیمه، از مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان‌ها خواست تا با استفاده از این ظرفیت و شناسایی مشکلات هر استان ذیل یک ستاد استانی بحران، موجبات انتفاع بیشتر مردم از این ظرفیت را فراهم کنند.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره