اخبار برگریده
یکشنبه, 31 تیر 1403 00:30

مهمترین خبرها

خبرهای مهم

دین و اندیشه

دین و اندیشه (66)

روایت هنرمند جاجرمی از طنین نوای عشق و ارادت به حسین(ع) تا راه اندازی هئیت دمام زنی نوجوانان

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان شمالی گفت: ۷۵۰ نفر از هم استانی ها در بازسازی و توسعه حرم‌های مطهر ائمه(ع) مشارکت کرده اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌شمالی گفت: ۱۱۰ گروه مطالبه‌گر مردمی تاکنون در استان تشکیل شدند و با این ستاد همکاری دارند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از ثبت ۶ وقف جدید به ارزش ۸۰ میلیارد ریال در سه ماهه نخست امسال در این استان خبرداد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان‌شمالی از اعزام ۷۰۰ مبلغ به مناسبت ماه محرم برای تبلیغ احکام دینی به روستاهای استان خبر داد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی از آماده بودن یک هزار و ۵۷ پایگاه ثابت و سیار در روز عید سعید فطر برای دریافت زکات فطریه خبرداد.

رییس شورای زکات خراسان شمالی گفت: میزان زکات فطریه ماه مبارک رمضان امسال برای هر نفر در استان ۵۵۰ هزار ریال تعیین شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از بازدید ۳۰۰ هزار زائر از برنامه‌های بقاع متبرکه این استان خبرداد.

دکتر محمد ابراهیم محمدی در یادداشتی با اشاره به اینکه آموزه های اسلامی در زمینه های مختلف راهگشا است، نوشت: الفبای مدیریت اسلامی، اقتدار، فروتنی، تعاطف، فهم متقابل، خلوص، احیا ،  تکامل احترام و محبت است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: آیین نخستین شب از لیالی قدر در ۶۸ نقطه محوری استان با حضور پرشور مردم این خطه برگزار خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از ثبت ۱۶ وقف جدید به ارزش ۵۰۰ میلیارد ریال از ابتدای سالجاری تاکنون خبرداد.

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی مانه وسملقان گفت: تمسک به قرآن کریم، بهترین پناه در دنیای پرتلاطم امروز است.

چهارمین جلسه شورای زکات خراسان شمالی با حضور حجه الاسلام نوری نماینده ولی فقیه و رییس شورای زکات و اعضای این شورا در محل دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد.

بیست و هفتم رجب، محمد امین(ص) در غار حرا که میعادگاه او و پروردگار بی همتایش بود با وحی جبرئیل و نزول سوره ی علق به پیامبری برگزیده و پرچمدار دعوت الهی به دین اسلام شد. 
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری

بامی1

بامی2
  • دسترسی آسان به آرشیو روزنامه نسیم خراسان شمالی