پنج شنبه, 09 آذر 1402 21:14

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (222)

رییس شورای قرارگاه راهبردی عمار گفت: مردم غزه به وعده های خداوند برای پیروزی متصل‌اند.

خانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی با صدور بیانیه ای در پی حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه تاکید کرد: مبارزات فلسطینی ها علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی نقطه عطفی در تاریخ کشورهای مسلمان محسوب می شود.

دانش‌آموزان مرکز خراسان شمالی در محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی و حمایت از کودکان غزه و فلسطین در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد تجمع کردند.

استاندار خراسان شمالی گفت: حمله صهیونیست‌ها به بیمارستان "المعمدانی" غزه بار دیگر چهره واقعی این رژیم را به جهان نشان داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: مجوز ۳۶ حزب سیاسی استان از ابتدای عملکرد دولت سیزدهم تاکنون صادر شد که در نوع خود بی سابقه بوده است.

استاد حوزه و دانشگاه در خراسان شمالی گفت: جهان اسلام نباید در قابل جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه ساکت باشد و با اتحاد و همبستگی با این رژیم غاصب مقابله کند.

استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی جنایات اسرائیل علیه مردم مظلوم فلسطین را محکوم کرد.

خراسان شمالی گفت: رسانه های معاند همواره قدرت اسراییل را به رخ جهانیان می کشاندند اما امروزه هیمنه این کشور توسط جبهه مقاومت در هم شکسته است.

استاندار خراسان شمالی با آیت الله سیدابراهیم رییسی رییس جمهور دیدار و پیرامون اولویت های توسعه استان گفت و گو کرد.

نماینده ۶ شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: استقرار ادارات شهرستان تازه تاسیس مانه باید شتاب گیرد و اعتبارات آن مشخص شود.

استاندار خراسان شمالی گفت: همبستگی مردم و مسوولان در حوادث گوناگون توطئه دشمنان را علیه ارزش های انقلاب اسلامی خنثی کرده است.

در بخشی از این بیانیه به ترکیب عملیات تروریستی ، افشا‌ی هویت دو تن از سرکردگان عملیات تروریستی مستقر در دانمارک و هلند و ... پرداخته شده است. 

وزارت اطلاعات طی 2 سال گذشته و در دوران مسئولیت دولت سیزدهم اقدامات و گام های بزرگی را در راستای حفظ و صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی در ابعاد داخلی و خارجی برداشته است.

استاندار خراسان شمالی بر نقش احزاب در توسعه همه جانبه استان تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت آنها استفاده کرد.

عناوین روزنامه‌های امروز
یادداشت؛ مقاله

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره