سه شنبه, 07 تیر 1401 02:25

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (174)

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: ۲۰ میلیارد ریال اعتبار در سالجاری برای تعمیر و بازسازی چهار استخر استان اختصاص یافت.

معان عمرانی استاندار خراسان شمالی از اتمام طرح های عمرانی ورزش استان در حوزه ورزشگاه ها تا پایان فصل تابستان خبر داد.

صبح امروز استاندار خراسان شمالی با همراهی فرمانده سپاه استان و جمعی از مدیران از پروژه های عمرانی مجموعه سپاه بازدید بعمل آوردند.

معاون مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: رئیس فدراسیون سوارکاری طی حکمی رئیس هیئت سوارکاری خراسان شمالی را به دلیل عمل نکردن به تعهدات خود برکنار کرد.

رییس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی گفت: با تدوین آیین‌نامه‌ها و استانداردسازی‌های لازم، شرایط برای پذیرش بین‌المللی این رشته ورزشی در بخش گروهی و ۶ مهارت انفرادی فراهم شده است.

استاندار خراسان شمالی، مدیر کل حراست استانداری را مامور پیگیری و اخذ زمین برای دو نفر از قهرمانان مدال آور بازیهای آسیایی این استان کرد.

استاندار خراسان شمالی در بازدید از محل برگزاری ششمین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه‌های جهان در بجنورد بازدید و بر تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز تاکید کرد.

به همت استاندار خراسان شمالی بزرگترین رویداد بین المللی با حضور ورزشکاران ۷ کشور در بجنورد مرکز استان خراسان شمالی در حال شکل گیری است.

استاندار خراسان شمالی گفت: مسابقات باشگاه های جهانی کشتی فرنگی و آزاد اواخر آذرماه در خراسان شمالی و به میزبانی شهرستانهای بجنورد و مانه و سملقان برگزار می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: ساخت خوابگاه ورزشی به برگزاری مسابقات فرا استانی کمک می کند.

استاندار خراسان شمالی با تاکید برفعال کردن شورای استانی ورزش همگانی سفیر ورزش های همگانی شد.

رئیس هیئت سوارکاری استان خراسان شمالی از برگزاری پانزدهمین جشنواره زیبایی اسب اصیل ترکمن در خراسان شمالی خبر داد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: سالن ژیمناستیک استادیوم تختی تا پایان ماه مبارک رمضان در صورت نصب کفپوش قابل بهره برداری است.

استاندار خراسان شمالی بر جذب و تخصیص اعتبارات ملی و استانی برای تکمیل و بهره برداری از سالن ۶ هزار نفری بجنورد در سال ۹۸ تأکید کرد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره