چهارشنبه, 17 خرداد 1402 11:29

پنج شنبه, 14 دی 1396 ساعت 09:32

تغییرات احتمالی در استانداری خراسان شمالی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شنیده ها حاکی از این است که به رغم طولانی شدن دو تغییر در استانداری خراسان شمالی؛ به زودی دوتن از معاونین استاندار تغییر می کنند.

به گزارش نسیم امروز، شنیده ها حاکی از این است، استاندار خراسان شمالی که ماه هاست تصمیم به تغییر دو تن از معاونین خود گرفته ؛ این بار تصمیم دارد تا مجید پورعیسی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و علیرضا مصطفی زاده مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی رابه ترتیب جانشین محمود دلپسند معاون هماهنگی امور اقتصادی و محمد حسین علینیا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کند.

علی نیا در نیمه دوم اسفندماه 92 سکاندار معاونت امور عمرانی و محمود دلپسند در زمان تصدی استانداری از سوی علی اکبر پرویزی استاندار پیشین این استان در سمت معاونت توسعه منابع استانداری و سرپرستی هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌شمالی مشغول به کار بود که با انتصاب محمد رضا صالحی به سمت استاندار خراسان شمالی؛ وی در مردادماه 95 از سوی وزیر کشور به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری منصوب شد.

در صورت حتمی شدن انتصابات فوق، مشخص نیست که چه کسانی سکاندار اداره کل راه و شهرسازی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خواهند شد.

اینکه آیا استاندار خراسان شمالی مدیران این دستگاهها را از میان نیروهای بومی و یا خارج از استان برخواهد گزید، هنوز اطلاع دقیقی در دست نیست.

بازدید 3117 بار
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره