چهارشنبه, 15 مرداد 1399 02:47

چهارشنبه, 23 بهمن 1398 ساعت 09:59
  • .

افتخار ما پاسخگویی به مطالبات مردمی است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی تلاش همدلانه مردم و مسئولین در رفع مشکلات و مطالبات مردمی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و بر آن تاکید کرد.

به گزارش نسیم امروز، رضا رجب زاده در مراسم مسجدی گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و در آخرین شب از اجرای مراسم «10 شب 10 مسجد» که در مسجد بقیه الله شهرک گلستان بجنورد برگزار شد، به دستاورد های انقلاب اسلامی اشاره کرد و تلاش برای به حداقل رساندن مشکلات و محرومیت زدایی مهمترین دستاورد نام برد و گفت: طی همین یکسال گذشته حدود2 هزار و 600 میلیارد پروژه افتتاح شده است.

وی در این مراسم که به میزبانی کانون فرهنگی هنری مسجد بقیه الله برگزار شد، رسیدگی به روستاها و مناطق محروم را از دیگر اولویت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی نام برد و گفت: تأمین روشنایی و آب روستایی، ساخت مسکن و آسفالت راه روستایی و گازرسانی از اهم این موضوع بوده که ما در استان خراسان شمالی نیز شاهد رشد چشمگیری در این زمینه بوده ایم.

رجب زاده تامین مسکن برای اقشار مختلف را در این باره افزود و به اجرای «اقدام ملی تأمین مسکن» اشاره کرد و گفت: در این بحث 9 هزار واحد مسکونی در نظر گرفته شده که سهم خراسان شمالی 5 هزارسهمیه است که با جانمایی درست و رفع آسیب هایی در طرح مسکن مهر وجود داشت این واحد ها برای افراد ثبت نام کرده ساخته شود.

وی با بیان اینکه افتخار ما در جمهوری اسلامی باید این باشد که مدیران آن پاسخگو باشند، خطاب به مردم حاضر در مسجد با صراحت گفت: شما این حق را دارید که هر زمان مطابه گر باشید و مسئولان موظفند که آنچه در توان دارند برای حل مسایل و مشکلات مردم بکار ببرند.

وی همچنین افزود: امروز دشمنان دست به دست هم دادند تا این کشور را به انزوا بکشانند اما مدیران با اتکا به وحدت و همراهی مردم مقابل دشمنان می ایستند و با رفع مشکلات و موانع به جریان انقلاب و سرزندگی آن ادامه می دهند.

در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مشکلات محله به صورت چهره به چهره و همدلانه از سوی مردم مطرح و برخی توسط مسئولان حاضر از جمله فرماندار بجنورد، نماینده آبفای خراسان شمالی، مدیر شعب بانک ملی، مدیر غله، نماینده شهرداری و اعضای شورای شهر، راه و شهر سازی و... پاسخ داده شد و راه کارهایی ارائه شد

گفتنی است، گلستان شهر بجنورد از شهرک های تازه تأسیس شهر بجنورد است که در قالب طرح مسکن مهر احداث و به بهره برداری رسید و هم اکنون نزدیک به 35 هزار نفر در این محل سکونت دارند که موضوع های عدم کانال فاضلاب شهری، عدم آسانسور ویژه واحد های معلولین و سهمیه کم نانوایی این منطقه و کمبود سرانه آرد، ضرورت نصب دستگاه عابر بانک و... از اهم موارد مطرح شده از سوی مردم منطقه بود.

یادآوری می شود، برنامه «10 شب، 10 مسجد» امسال با توجه به فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 41 مسجد استان برگزار می شود، که اجرای برنامه های هنری ازجمله سرود و تاتر، برپایی ایستگاه سلامت ویزیت رایگان بیماران، برگزاری مسابقه و دعوت از سخنران و برگزاری محفل انس با قرآن و نیز حضور مسئولین و بررسی مشکلات مردم در محلات مختلف از جمله بخش های این برنامه می توان نام برد.

بازدید 44 بار
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است