دوشنبه, 26 مهر 1400 05:28

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (2149)

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: عظمت و بزرگی کار شهدا ، جانبازان و ایثارگران غیر قابل توصیف است و نمی توان این شکوه و بزرگی را به رشته تحریر درآورد.

رئیس حوزه هنری خراسان شمالی گفت: ۶ کارتون با موضوع نقش آمریکا در افغانستان از سوی ۲ هنرمند کارتونیست استان تولید شد.

نشست هم‌اندیشی و تعامل با دستگاه‌های حمایتی و مؤسسات خیریه با حضور مدیرکل کمیته امداد، معاون سیاسی و امنیتی استاندار و سایر مسئولان استانی برگزار شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات گفت: خانه مطبوعات باید پرچمدار حفظ اخلاق حرفه‌ای و اسلامی در حوزه رسانه باشد و به عنوان پیشتاز حل مسائل رسانه‌ای عمل کند.

چرا باید انسان خودش را زیر بار این همه مظلمه فرهنگی و اجتماعی ببرد وشرمنده نگاه نگران مردم وبچه های معصوم ایشان باشد.

جمع کثیری از خبرنگاران رسانه های خراسان شمالی با صدور نامه ای خطاب به دکتر اسماعیلی وزیر  فرهنگ و  ارشاد اسلامی حمایت خود را از دکتر پدرام پاک آیین گزینه معاونت مطبوعاتی اعلام کردند.

دکتر ابراهیم محمدی در یادداشتی به موضوع قبول مسئولیت ها در نظام اسلامی پرداخت و نوشت: آدم های اهل تقوا ومسئولیت، وقتی می بینند برای پذیرش مسئولیت هم مثل خیلی از صف ها صف طویلی بسته شده تکلیف را از خود ساقط می دانند.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی گفت: با گذشت 5 روز از اعلام تعطیلی روزنامه خراسان شمالی و پیگیری های خانه مطبوعات استان؛ و بر اساس پیگیری های چند روز اخیر، 2 سرمایه گذار بومی آمادگی مشروط خود را برای قبول انتشار روزنامه خراسان شمالی اعلام کردند.

ترکمنها شاخه‌اي از ترک هاي آسياي ميانه اند که در بخش جنوب غربي آسياي مرکزي ( جمهوري ترکمنستان) نواحي شمال ايران،ترکمن صحرا،افغانستان و برخي در عراق و ترکيه زندگي مي‌کنند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و رئیس کمیته نظارت و ارزیابی عملکرد ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: مسئله بازگشایی مدارس مستلزم اهتمام و توجه همگانی است.

دکتر حسن ستايش نویسنده و عضو هیئت علمی سازمان پژوهش وزارت آموزش و پرورش در مقاله ای به وجه تسمیه " جرگلان" خراسان شمالی پرداخت.

حجت الاسلام علی عسکری، نماینده پیشین مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی با اشاره به زندگی علامه حکیمی ، وی را فقیهی فیلسوف و متفکری ژرف نگر و یکی مجددان مکتب تفکیک در دوره معاصر خوانده است.

مدیرعامل پیشین خانه مطبوعات ایران گفت: مطبوعات و رسانه‌های استانی نسبت به راهبردهای وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد امیدوار هستند.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی از حمایت این تشکل از محمد مهدی اسماعیلی وزیر پیشنهادی رئیس جمهور خبرداد.




عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری








بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره