یکشنبه, 06 فروردين 1402 22:48

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (2273)

یک فعال اجتماعی در یادداشتی نوشت: این 2 نگین بی نظیر، به دلیل ضعف وشاید تنگ نظری ها نتوانسته است به دو مجموعه بین المللی تبدیل شود ودر ساحت مڪان های توریستی وتفریحی بین المللی، دلربايى ڪند.

‏وزیر فرهنگ گفت: در بودجه سال ۱۴۰۲ فصل مشخصی برای ارتقای حوزه فرهنگ و هنر استان ها درنظر گرفته شده که امیدواریم این تحول بزرگ به تحقق شعار عدالت فرهنگی دولت مردمی منجر شود.

استاندار خراسان شمالی اقتدار نظام اسلامی را مدیون خون شهیدان و تلاشها و فداکاری های سربازان گمنام امام زمان(عج) دانست.

روز نیمه شعبان ، میلاد با سعادت حضرت ولی عصر(عج) است ؛ این روز در تقویم رسمی ایران تعطیل رسمی اعلام شده و روز جهانی مستضعفان و سربازان گمنام امام زمان (عج) نام گرفته است.

دبیر اجرایی کارگاه یک روزه حوزه هنری خراسان شمالی ویژه دانش‌آموزان جاجرم از برگزاری کارگاه یک روزه در این شهرستان خبرداد.

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی در یادداشتی به فعالیت های یک ساله عرصه تعلیم و تربیت استان پرداخت.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: گفت: افزون بر۲ هزار آموزشگاه در استان وجود دارد که نیمی از آن فاقد نمازخانه است.

پیشوای سوم شیعیان امام حسین امامی که در راه عدالت گستری و ترویج آموزه های دینی با اهل بیت خود، مظهر عزت و آموزگار شهادت بود.

خانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی با صدور بیانیه ای 22 بهمن ماه را روز تجدید پیمان آحاد ملت عزیز ایران با آرمان‌های انقلاب اسلامی دانست.

استاندار خراسان شمالی بر تدوین برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی تاکید کرد.

سازمان بسیج رسانه در طلیعه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر تقویت مرجعیت رسانه‌های داخلی به عنوان راهکار خنثی سازی جنگ شناختی دشمن تاکید کرد.

در نخستین روز از دهه مبارک فجر استاندار خراسان شمالی با خانواده شهید ترور امان الله یزدانی دیدار و گفتگو کرد.

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: پوشش ایرانی باید دارای اصالت فرهنگی، اجتماعی باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت : شورای اطلاع رسانی حرفه ای ترین و تخصصی ترین شورا در حوزه مبارزه با تولید محتوای دشمنان است.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره