سه شنبه, 07 تیر 1401 02:00

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (2202)

سلسله جلسات حافظ و معنای زندگی به همت حوزه هنری خراسان شمالی و با حضور دکتر مجتبی مجرد از اساتید زبان و ادبیات فارسی برگزار شد.

مدیر عامل موسسه فرهنگی و هنری بهمن سبز از مجموعه سینمایی هماگ بجنورد بازدید و از نزدیک در جریان روند کار قرار گرفت.

پاتوق داستان شامل سلسله کارگاه نویسندگی و نقد داستان‌های ایران و جهان با حضور علاقه‌مندان و ثریا صدقی برگزار و نقش زاویه دید در داستان‌نویسی بررسی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: هنرمند شیروانی دیپلم افتخار یازدهمین جشنواره سخنرانان برتر کشوری را کسب کرد.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: پروانه فعالیت کانون آگهی و تبلیغات «سایا گرافیک» در بجنورد صادر شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی گفت: تولید، جذابیت و فرهنگ سازی سه مقوله مهم در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است که می بایست مورد توجه طراحان لباس و متولیان این حوزه باشد.

چهارمین فصل تئاتر بچه‌های مسجد همزمان با نخستین سلسله رویدادهای نمایشی تئاتر بچه‌های مسجد کشور از امروز در خراسان شمالی آغاز می‌شود.

تجربه گفت بانوان نویسنده با حضور اکرم صدیقی‌کلاته و جمعی از بانوان علاقه‌مند به تاریخ شفاهی در حوزه هنری استان تشکیل شد و رنگ و بوی تجربه‌گرایی به خود گرفت.

شهر سنخواست در گذشته روستایی از توابع جاجرم بوده که در سال 1383 در تقسیمات کشوری جدید همزمان با شکل گیری استان خراسان شمالی به شهر ارتقاء يافت.

استاندار خراسان شمالی در آستانه برگزاری یازدهمین جشنواره ملی عکس رضوی به میزبانی خراسان شمالی پیامی به این جشنواره صادر کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری جشنواره ملی عکس رضوی از ۸ خرداد ماه در بجنورد خبر داد

استاندار خراسان شمالی گفت : یکی از ضروریات جامعه امروز، تبدیل شدن گفتمان حجاب به یک فرهنگ است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: سومین پویش ملی «خیام خوانی» با هدف آشنایی و بزرگداشت مفاخر فرهنگی ایران اسلامی در خراسان شمالی برگزار می شود.

اعضای نمایندگی انجمن روابط عمومی ایران در استان با استاندار خراسان شمالی دیدار و گفتگو کردند.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره