دوشنبه, 26 مهر 1400 03:45

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

آموزش و پرورش

آموزش و پرورش (365)

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی بر اقناع سازی خانواده ها برای تحصیل دانش آموزان در مدارس فنی و حرفه ای تاکید کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی در پیامی دانش آموزان، اولیا و معلمان را برای تزریق واکسن فراخواند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی از سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی بیش از 18 هزار و 100 دانش آموز کلاس اولی در خراسان شمال خبرداد .

آموزش مجازی در حالت عادی مشکلات فراوانی را برای دانش‌آموزان به همراه دارد اما این مسائل در خراسان شمالی بیشتر است لذا والدین چشم انتظار پایان اپیدمی و بازگشایی مدارس هستند.

مسئول کارگروه توجیه، تبلیغ و اطلاع رسانی شورای پروژه مهر از تدارک صدا و سیمای شبکه اترک برای تولید و پخش ۲ برنامه تلویزیونی با موضوع بازگشایی مدارس خبر داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: آموزش و پرورش به عنوان اصلی‌ترین نهاد اجتماعی، کانون انتشار دانایی و مقدمه توانایی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: در سال جدید برنامه ریزی آموزشی و تربیتی بیشتر مورد توجه مجموعه آموزش و پرورش قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش ضروری است زیرا ثمرات گوناگونی مانند اسلامی سازی علوم را در پی دارد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: بیش از ۱۳ هزار دانش آموز پایه نهم مشمول هدایت تحصیلی می شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: ساخت زیربنای پژوهش در کشور باید از مدارس و از طریق دانش آموزان آغاز شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی، آموزش و پرورش را سنگ بنای توسعه هر کشوری توصیف کرد.

سرپرست دفتر انتشارات و فناوری آموزشی گفت: برگزاری چنین جلساتی باعث شود تا در کنار یکدیگر گامی در مسیر رشد و ترقی دانش‌آموزان گام‌های مثبتی برداریم.

رییس اداره فناوری، اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: خیران هزار دستگاه تبلت را برای مدارس استان تامین می‌کنند تا این تجهیزات در اختیار دانش‌آموزان محروم قرار گیرد.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: فعالیت‌های سوادآموزی در این استان، از اول مردادماه و۲ماه زودتر از شروع این فعالیت در کشور آغاز می‌شود.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره