یکشنبه, 06 فروردين 1402 23:03

سه شنبه, 16 اسفند 1401 ساعت 20:46
  • .

روز جهانی مستضعفان و سربازان گمنام امام زمان (عج) گرامی باد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

روز جهانی مستضعفان و سربازان گمنام امام زمان (عج) گرامی باد

روز نیمه شعبان ، میلاد با سعادت حضرت ولی عصر(عج) است ؛ این روز در تقویم رسمی ایران تعطیل رسمی اعلام شده و روز جهانی مستضعفان و سربازان گمنام امام زمان (عج) نام گرفته است.

به گزارش نسیم امروز، در سال‌های گذشته بارها و بارها دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی با تمام توان و با بهره گیری از عوامل خارجی و داخلی خود قصد فتنه انگیزی در کشور را داشته اند اما همواره مقهور تیزبینی و اقدام هوشمندانه سربازان گمنام امام زمان (عج) شده اند که خاموش و بی سر و صدا و در عین حال با اشراف و تسلطی مثال زدنی چشم فتنه را کور کرده و نگذاشته اند به آرامش و امنیت مردم خدشه ای وارد آید.

اکنون، میلاد یوسف زهرا، حضرت قائم (عج) فرصتی مناسب برای پاسداشت مجاهدات خاموش این حافظان امنیت است که جان بر کف نهاده و برای برقراری امنیت و حفظ جان مردم این مرز و بوم در تلاشند.

شناخت عمومی از سربازان گمنام امام زمان (عج) نزد افکار عمومی، بیشتر به نیروهایی محدود شده که با نقشه‌ها و توطئه‌های امنیتی مانند خرابکاری و بمب گذاری و ترور مقابله کرده و آنها را خنثی می‌کنند و این در حالی است که امنیت به عنوان موضوعی بنیادین، مولفه‌های بسیاری دارد که دامنه آن از فرهنگ تا اقتصاد، سیاست و حتی علوم را دربر می‌گیرد و در سال‌های اخیر حوزه‌هایی مانند فضای مجازی و بسیاری از ماموریت ها و عرصه های دیگر هم بدان افزوده شده است.

در ایران اسلامی از یک سو وحدت و همدلی و از سوی دیگر همراهی و همگامی نیروهای موثر در تامین آرامش و امنیت کشور نظیر وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی، قوه قضاییه، ارتش و نیز ستادهای بالادستی باعث بسته شدن راه نفوذ دشمنان و خنثی سازی توطئه های آنان شده است.

بازدید 253 بار
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره