یکشنبه, 06 فروردين 1402 21:21

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

دفاع مقدس

دفاع مقدس (191)

فرمانده سپاه شهرستان بجنورد در پیامی از حضور گسترده ، کم نظیر و معنادار مردم شهرستان بجنورد در راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن تقدیر و قدردانی کرد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بدون شک حضور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن امسال موجب ناامیدی دشمنان اسلام و ایران شد و وحدت و همدلی را به نمایش گذاشت.

استاندار خراسان‌شمالی گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانگر وفاداری آنها به ارزش‌های انقلاب اسلامی و ناکارآمدی توطئه‌های دشمنان است.

مردم خراسان شمالی با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر وفاداری خود را به ارزش های اسلامی نشان دادند.

نماینده ولی فقیه و استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی مشترک ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران از آحاد مردم غیور و انقلابی استان برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کردند.

استاندار خراسان‌شمالی گفت: اقتدار و عزت نظام اسلامی ایران در تمامی عرصه ها مرهون خون پاک شهدا است و همه وظیفه داریم تا یاد و خاطره آنها را گرامی بداریم.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان شمالی گفت: در ۶ نقطه از خراسان شمالی، شهدای گمنام تدفین خواهند شد.

دکتر محمد رضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با خانواده های جانباز هفتاد درصدی عبدالعلی گلکار کاهو و برات ایمنی دیدار کرد .

فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: تفکر، بصیرت و ولایت مداری بسیج فتنه های اخیر را خاموش کرد و اقتدار ایران اسلامی را به دشمنان نشان داد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، به بیان ارزش های ناب دفاع مقدس و جایگاه انکارناپذیر اهالی قلم و رسانه در این حماسه هشت ساله پرداخت و جبهه ی حق علیه باطل را نمونه ای بارز از جهاد تبیین عنوان کرد.

با حضور استاندار خراسان شمالی در قالب طرح ملی شکوه مادری از دو مادر شهید والامقام در بجنورد تقدیر شد.

استاندار خراسان شمالی گفت:برگزاری یادواره‌های شهدا یکی از اساسی‌ترین ابزارهای ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت است

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی گفت: اعتلای کشور و بهبود وضعیت معیشت مردم می تواند بخشی از جانفشانی های شهدا و ایثارگران و صبر و بردباری خانواده های آنان را جبران کند.

محمدرضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی در اولین برنامه کاری خود با خانواده سه شهید گرانقدر استان دیدار کرد.
یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره