شنبه, 12 آذر 1401 12:07

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

مجلس

مجلس (163)

محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی دهم آذر ماه روز مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

نماینده مردم 5 شهرستان خراسان شمالی، با صدور پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از دستور ویژه وزیر اقتصاد برای ایجاد فرصت‌های اشتغال و سرمایه‌گذاری دراین استان خبرداد.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی درنشست تخصصی واحدهای صنعتی استان با حضور معاون وزیر شرکت کرد.

محمد وحیدی نماینده مردم 5 شهرستان خراسان شمالی در واکنش به موضوع واگذاری خودرو به نمایندگان مجلس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که هر موضوعی که باعث برداشت سواستفاده و بیت المال و جایگاه باشد را هرگز نمی پذیرم .

امروز مهمترین کارمجلس نظارت است زیرا که غفلت ازنظارت کارآمد واثر بخش، باعث کاهندگی وعدم رضایت مردم به ویژه درحوزه اقتصاد ومبارزه قاطع با مفاسد اقتصادی شده است.

نمایندگان خراسان شمالی، با برکناری عبدالرضا عزیزی که به تازگی به ریاست مجمع نمایندگان این استان انتخاب شده بود؛ با برگزاری جلسه فوق العاده هادی قوامی را جایگزین وی کردند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای طرح تحول بسیاری از مشکلات مردم در حوزه سلامت حل شد، اما دولت همه بودجه اختصاص یافته به طرح را پرداخت نکرد و آن را با چالش مواجه کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نسبت به رفتار نامهربانانه جامعه با معلولان انتقاد کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شیروان در مجلس از اتصال سه شهر خراسان شمالی به شبکه راه آهن سراسری خبر داد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، اشاعه فرهنگ مطالعه را از مهم ترین اهداف نمایشگاه کتاب عنوان کرد.

نماینده پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت پول ملی گفت: حفظ ارزش پول ملی از وظایف بانک مرکزی است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالعه راه اوغاز این شهرستان به باجگیران در شهرستان قوچان دو میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که انتظار می رود این اعتبار بزودی اختصاص یابد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار خراسان شمالی به هیچ عنوان تغییر نمی کند و محمدرضا صالحی به عنوان استاندار ابقا می شود.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره