چهارشنبه, 17 خرداد 1402 12:06

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

مجلس

مجلس (168)

رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر به خراسان شمالی با حضور در شهرستان مانه و سملقان از پروژه نیمه کاره سیمان سمنگان بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات این طرح قرار گرفت.

نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی گفت: رضا مراد صحرایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش می‌تواند سبب تحول مثبت در این وزارتخانه شود.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود ۳۶۰ بهورز در این استان باید با برگزاری آزمون استخدامی جبران شود.

دکتر محمد وحیدی، نماینده مردم ۵ شهرستان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در احداث بیمارستان باید به نظرات مردم توجه شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اختصاص پنج هزار میلیارد تومان از محل بند(ب) تبصره پنج قانون بودجه ۱۴۰۲ برای تکمیل خوابگاه های متاهلی خبرداد.

محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی دهم آذر ماه روز مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

نماینده مردم 5 شهرستان خراسان شمالی، با صدور پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از دستور ویژه وزیر اقتصاد برای ایجاد فرصت‌های اشتغال و سرمایه‌گذاری دراین استان خبرداد.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی درنشست تخصصی واحدهای صنعتی استان با حضور معاون وزیر شرکت کرد.

محمد وحیدی نماینده مردم 5 شهرستان خراسان شمالی در واکنش به موضوع واگذاری خودرو به نمایندگان مجلس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که هر موضوعی که باعث برداشت سواستفاده و بیت المال و جایگاه باشد را هرگز نمی پذیرم .

امروز مهمترین کارمجلس نظارت است زیرا که غفلت ازنظارت کارآمد واثر بخش، باعث کاهندگی وعدم رضایت مردم به ویژه درحوزه اقتصاد ومبارزه قاطع با مفاسد اقتصادی شده است.

نمایندگان خراسان شمالی، با برکناری عبدالرضا عزیزی که به تازگی به ریاست مجمع نمایندگان این استان انتخاب شده بود؛ با برگزاری جلسه فوق العاده هادی قوامی را جایگزین وی کردند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای طرح تحول بسیاری از مشکلات مردم در حوزه سلامت حل شد، اما دولت همه بودجه اختصاص یافته به طرح را پرداخت نکرد و آن را با چالش مواجه کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نسبت به رفتار نامهربانانه جامعه با معلولان انتقاد کرد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره