سه شنبه, 21 مرداد 1399 10:57

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

مجلس

مجلس (158)

امروز مهمترین کارمجلس نظارت است زیرا که غفلت ازنظارت کارآمد واثر بخش، باعث کاهندگی وعدم رضایت مردم به ویژه درحوزه اقتصاد ومبارزه قاطع با مفاسد اقتصادی شده است.

نمایندگان خراسان شمالی، با برکناری عبدالرضا عزیزی که به تازگی به ریاست مجمع نمایندگان این استان انتخاب شده بود؛ با برگزاری جلسه فوق العاده هادی قوامی را جایگزین وی کردند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای طرح تحول بسیاری از مشکلات مردم در حوزه سلامت حل شد، اما دولت همه بودجه اختصاص یافته به طرح را پرداخت نکرد و آن را با چالش مواجه کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نسبت به رفتار نامهربانانه جامعه با معلولان انتقاد کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شیروان در مجلس از اتصال سه شهر خراسان شمالی به شبکه راه آهن سراسری خبر داد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، اشاعه فرهنگ مطالعه را از مهم ترین اهداف نمایشگاه کتاب عنوان کرد.

نماینده پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت پول ملی گفت: حفظ ارزش پول ملی از وظایف بانک مرکزی است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالعه راه اوغاز این شهرستان به باجگیران در شهرستان قوچان دو میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که انتظار می رود این اعتبار بزودی اختصاص یابد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار خراسان شمالی به هیچ عنوان تغییر نمی کند و محمدرضا صالحی به عنوان استاندار ابقا می شود.

نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ایران جزو 10 کشور برتر جهان به لحاظ نیروی انسانی است اما در حوزه امکانات و تجهیزات مشکلاتی دارد.

نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تکمیل محور بجنورد- جنگل گلستان 100میلیارد تومان مورد نیاز است ک باید تامین آن مورد توجه قرار بگیرد.

نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات اقتصادی مردم نقش مهمی در کاهش بزهکاری های جامعه دارد.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در واکنش به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران گفت: دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران ثابت است و روند بدعهدی‌ها ادامه دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، رازوجرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی گفت : متاسفانه افزایش شکاف بین استان‌های توسعه یافته و کمتر توسعه یافته روز به روز بیشتر می‌شود.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است