چهارشنبه, 15 مرداد 1399 03:18

دوشنبه, 21 بهمن 1398 ساعت 09:02
  • .

ایران خاری در چشم استکبار جهانی است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار خراسان شمالی گفت: به پاس بزرگمردی های نیروهای مسلح، ایران به جایگاهی برای تمام آزادیخواهان جهان، خار چشم استکبار جهانی شده است.

به گزارش نسیم امروز، دکتر محمد علی شجاعی در مراسم صبحگاه مشترک سپاه پاسداران استان، اظهار داشت: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با نگاه بلند خود نقطه عطفی در تاریخ بشریت با پیروزی انقلاب اسلامی ایجادکردند، پیروزی که منشا آن قرآن بود و مسیر را قرآن و خون شهدای بزرگ کربلا مشخص کردند.

وی افزود: امروز هم سلحشوران و رزمندگان کشور تحت زعامت مقام معظم رهبری در همان حرکت کرده اند و با پشتوانه بی نظیر مردمی پس از ۴۱ سال به رغم تمامی دشمنی های استکبار جهانی اما همچنان با عزت، افتخار و سربلندی به راه خود ادامه می دهیم و آمریکای جهانخوار را به عجز می رسانیم که گریز و چاره ای جز به شهادت رساندن یکی از عزیزترین و پاک ترین سرداران انقلاب حاج قاسم سلیمانی را ندارد.

دکتر شجاعی ادامه داد: مگر بر این شهادت و حرکت ناجوانمردانه می توان تحلیلی جز عجز و ناتوانی گذاشت؟ زمانی که عرصه را برخود تنگ دید و تحریم ها جواب نداد بنابراین برای جبران شکست هایش چاره ای جز این حرکت تروریستی نداشت‌.

وی اشاره داشت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری حاج قاسم سلیمانی و یارانش فرد نبودند و مکبتی در جهان شده اند که بایستی اینگونه خبیثان خود را از وجود ارزشمند این شهید بزرگوار و همراهانش راحت کنند.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی افزود: مسیر انقلاب اسلامی و سلحشوری ها نیروهای مسلح به گونه ای شده است، همان هایی که در سال های گذاشته اعلام می کردند این نظام و حاکمیت کارش تمام است، پی در پی به دنبال مذاکره با مسئولین ایران هستند.

وی خاطر نشان کرد: ما سالیان سال است که بسیاری از این حاکمان مستکبر جهان را دیده ایم که آمدند و کارشان تمام شد ولی انقلاب اسلامی و نهضتش به پاس بزرگمردی های نیروهای مسلح همچنان ادامه دارد.

وی تاکید کرد: قطعا نظام مقدس جمهوری اسلامی همانگونه که مسیر خود را که مسیر نور، افتخار و خدمت به مردم است را به برکت وجود نیروهای مسلح و حضور پرافتخار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ادامه خواهد داد و در آینده ای نه چندان دور ما در جهان آنگونه حکومت و کشوری خواهیم بود که بسیاری از کشورها و مردم جهان آرزوی آن را دارند که در کنار ما باشند.

دکتر شجاعی گفت: این دوران برخلاف ظاهرش که گاها مردم ما را از نظر معیشت و اقتصاد دچار مشکل می کند دوران باافتخاری است و ما به عنوان مسئولین خدمتگزار مردم باید در این دوران بتوانیم در کنار سلحشوران نیروهای مسلح در خدمت مردم باشیم و افتخار آفرینی ها سرمشق و الگوی آزادیخواهان جهان شود.

بازدید 33 بار
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است