دوشنبه, 27 دی 1400 07:34

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (1227)

استاندار خراسان شمالی گفت: بهره مندی از ظرفیت تشکل ها و گروه های مردمی در راستای توسعه استان و بالابردن فرهنگ مطالبه گری در مردم مثمر ثمر خواهد بود.

استاندار خراسان شمالی گفت: بر اساس منویات مقام معظم رهبری در سفر ایشان به استان و تاکیدات رئیس جمهوری رسیدگی به مشکلات مردم و بهره مندی از مزیت های استان از جمله راهبردهای خدمت در خراسان شمالی خواهد بود.

استاندار خراسان شمالی بر برگزاری دوشنبه های پاسخگویی ،ایجاد امید آفرینی در جامعه ، و مناسب سازی محیط تاکید کرد.

استاندار خراسان شمالی گفت: در استان همدلی بسیار خوبی بین اجزای حاکمیت در تمامی سطوح برقرار است و باید تلاش کنیم از این همدلی در راستای حل مشکلات مردم به ویژه در شرایط کنونی تحریم ها به خوبی بهره مند شویم.

استاندار خراسان شمالی گفت : با اعتبارات اندک دولتی نمی توان توسعه و تحول را در استان رقم زد بلکه راه اصلی آن ارائه طرح های پخته ،جامع و خلاقانه منطبق با شاخص های محوری است .

استاندار خراسان شمالی گفت:رشد متوازن در تمام ابعاد باید رخ دهد لذا مجریان کار باید دلسوز و پای کار بوده تا توسعه و پیشرفت نیز رخ دهد.

دکتر محمد ابراهیم محمدی در یادداشتی به بهانه انتصاب دکتر حسین نژاد به عنوان استاندار بومی استان نوشت: تجربه استاندار بومی در خراسان شمالی، تلخ و شیرین است.

مدیر کل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان شمالی از صدور مجوز ششمین شعبه حزب استانی در استان خبر داد.

دکتر شجاعی در پیامی به دکتر حسین نژاد انتخاب وی را بعنوان استاندار جدید خراسان شمالی تبریک گفت.

در حالیکه انتصاب استانداران سراسر کشور رو به پایان است؛ شنیده ها حاکی از این است که معرفی استاندار خراسان شمالی امروز انجام می شود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس خواستار تعیین تکلیف استاندار خراسان شمالی شد.

نایب رییس فراکسیون محرومیت زدایی و گروههای جهادی مجلس شورای اسلامی از جذب بالغ بر ۴۸۷۰ میلیارد ریال اعتبارات محرومیت زدایی در استان خبرداد.

استاندار خراسان شمالی گفت: بسیج به دلیل اینکه در هر زمان ، شرایط و هر موضوعی توانسته با تفکراتش مشکلات و بحران ها را حل کند به جایگاه خالص خدمتگزاری در بین مردم دست یافته است .

استاندار خراسان شمالی صبح امروز در آیین تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان گفت: سیستم قضایی با فهم بالا به مانند مشاوری دلسوز در کنار قوه مجریه استان برای حل مشکلات مردم است.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره