شنبه, 12 آذر 1401 12:41

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (1273)

دکتر محمد رضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی با آیت الله رییسی رییس جمهور دیدار کرد.

سخنگوی شورای وحدت کشور گفت: وفاق و همدلی نقطه قوت خانه احزاب ایران است به گونه ای که نظیر آن در هیچ جای دنیا یافت نمی شود.

وزارت اطلاعات در دومین اطلاعیه خود پیرامون حادثه تروریستی شاهچراغ اعلام کرد: تاکنون ۲۶ تروریست تکفیری دستگیر شده‌اند،

نماینده تهران در مجلس با تاکید بر اینکه اغتشاشگران باید محاکمه شوند، گفت: آمران اغتشاشگران، دلسوز مردم نیستند و قصدشان به جان هم انداختن مردم است لذا باید وحدت خود را حفظ کنیم.

روز جمعه مصادف با ۱۳ آبان در خراسان شمالی، دیار فرهنگ‌‍ها و قومیت‌ها خروش و غوغایی برپا بود و سیل جمعیت از سرغیرت به پاسداری از کیان مهین اسلامی و سرکوب دشمنی‌ها جاری شده است.

استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی فرا رسیدن سیزده آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشت .

استاندار خراسان شمالی بر توسعه ارتباطات خراسان شمالی با استان آخال ترکمنستان با بازگشایی گذر مرزی تاکید کرد.

استاندار خراسان شمالی رهاورد سفر هیات تجاری ۳۰ نفره به ترکمنستان برای فراهم سازی بستر بازگشایی گذرگاه مرزی «پرسه سو» را تشریح کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی بر لزوم انعکاس خواسته های واقعی مردم از سوی احزاب تاکید کرد.

استاندار خراسان شمالی گفت :کشور ترکمنستان بعنوان کشوری دارای اشتراکات فرهنگی بسیار با ایران است که امیدواریم این نشست زمینه همکاری بیشتری را با خراسان شمالی فراهم کند.

استاندار خراسان‌شمالی در پیامی به مناسبت هفته وحدت گفت: هفته وحدت فراخوان انسجام است.

نماینده ولی فقیه در خراسان گفت: با وجود دسیسه های دشمنان در اغتشاشات اخیر، مردم بار دیگر با بصیرت و ولایتمداری طومار فتنه گران و حامیان غربی آن‌ها را در هم می‌پیچند.

اهل سنت خراسان شمالی، در همان روزهای نخست اغتشاشات با انتشار بیانیه ای همبستگی و ارادت خود را به نظام اسلامی اعلام و اغتشاشات اخیر را طرحی برای ضربه به نظام اسلامی از سوی دشمنان دانستند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت :ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی مرتبط به دستگاه خاصی نیست بلکه نیازمند همراهی تمام دستگاه های اجرایی استان هستیم.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره