جمعه, 18 آذر 1401 16:16

یکشنبه, 22 آبان 1401 ساعت 11:44
  • .

اظهارات رئیس‌جمهور آذربایجان مبنایی ندارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات رئیس جمهور آذربایجان پیرامون تمامیت ارضی ایران، گفت: اظهارات رئیس‌جمهور آذربایجان مبنایی ندارد.

به گزارش نسیم امروز به نقل ازمهر، سید البرز حسینی در جلسه علنی روز یکشنبه ۲۲ آبان ماه مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی، گفت: رئیس جمهور آذربایجان اخیراً اظهارنظری در خصوص ممالک ترک نشین داشته است.

وی تاکید کرد: به رئیس جمهور آذربایجان پیشنهاد می‌کنم که عهدنامه گلستان را بخواند و بداند که کجا از کجا جدا شده است. اظهارنظر درباره تمامیت ارضی کشورهای همسایه درست نیست.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر قرار بود که عهدنامه گلستان اجرا نشود، آذربایجان جزئی از ایران بود و وی به ریاست جمهوری این کشور نمی‌رسید.

حسینی تاکید کرد: لازم است وزارت امور خارجه و مجلس عکس العمل قاطعی راجع به اینگونه اظهارنظرها داشته باشد، چرا که منطقه بیش از پیش نیاز به آرامش دارد.

علی نیکزاد که ریاست جلسه علنی مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشت در پاسخ به این تذکر، گفت: واقعیت این است که نوه نمی‌تواند منکر پدربزرگ خود شود. حرف‌های رئیس جمهور آذربایجان مبنایی ندارد.

بازدید 107 بار
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره