یکشنبه, 06 فروردين 1402 21:35

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

انتصابات

انتصابات (358)

طی حکمی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر جواد شاهین‌فر به عنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی منصوب شد.

معاون وزير و رئيس سازمان راهدارى و حمل و نقل جاده اى با صدور حکمی سرپرست اداره كل راهدارى و حمل و نقل جاده اى خراسان شمالی را منصوب کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با صدور حکمی یاسر خطیب را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع این اداره کل منصوب کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در حکمی حجت الاسلام والمسلمین «عباس سرشته» را به عنوان سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی منصوب کرد.

استاندار خراسان شمالی گفت : ملاک انتخاب مدیران استان بر مبنای توانمندی ها ، شناخت کافی و شایستگی های آنان است تا اعتلای توسعه سریع تر رقم بخورد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: بحران آب خراسان شمالی در ۵۰ سال اخیر بی سابقه است به طوری که هم اکنون مکلف شده ایم در حوزه کشاورزی تخصیص آب های زیر زمینی را کاهش دهیم.

با تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی منصوب شد.

استاندار خراسان شمالی یکی از بانوان استان را به سمت سرپرست دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری منصوب کرد.

استاندار خراسان شمالی گفت :تغییرات و انتصابات باید در شأن دولت باشد که این تغییرات در راستای تحقق اهداف دولت و ایجاد تغییر محسوس در زندگی مردم است .

استاندار خراسان شمالی گفت: مسئولیت یک امانت در دست مدیران است و باید از این فرصت خدمتگزاری در راستای منافع مردم بهره مند شوند.

مدیر روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی از برگزاری آئین تکریم و معارفه فرمانداران شهرستان های گرمه و راز خبر داد.

با صدور حکمی آقای مهدی جعفری به عنوان سرپرست اداره آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی بجنورد منصوب شد.

مراسم تکریم و معارفه استاندار خراسان شمالی امروز با حضور وزیر کشور و خرم شاد معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد .

فردا دوشنبه پانزدهم آذر ماه آیین تکریم و معارفه استاندار خراسان شمالی با حضور وزیر کشور برگزار می شود.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره