چهارشنبه, 15 مرداد 1399 03:40

چهارشنبه, 23 بهمن 1398 ساعت 10:10
  • .

نامزدهای انتخاباتی به هیچ عنوان از قانون تخطی نکنند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار خراسان شمالی بر لزوم رعایت قانون و پرهیز از تخطی تاکید کرد: به هیچ کسی اجازه نمی دهیم تا امنیت این استان را برهم زند.

به گزارش نسیم امروز، دکتر محمدعلی شجاعی در نشست توجیهی داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نامزدهای انتخاباتی اجرای قانون را از ما مطالبه کنند و بر عدم اجرای آن خرده نگیرند.

وی افزود: به خاطر حیثیت و حفاظت از نامزدهای انتخاباتی با اولین اقدام در فضای مجازی در جهت تخریب شما، برخورد خواهیم کرد.

شجاعی تصریح کرد: حال این استان خوب است پس به کسی اجازه نمی دهیم با دوساعت مهمان شدن در آن ، آرامش را برهم زند و این یک قانون است و بدانید که امنیت و آرامش استان اتفاقی نیست زیرا همگان زحمت کشیده اند. وی با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی و روسای ستادهای آنان حرمت دارند، گفت: فضایی را ایجاد کرده ایم تا هرکاری به درستی و درجای خود انجام شود چون هر یک از شما نامزدهای انتخاباتی، خاستگاه مردمی دارید.

شجاعی اظهار داشت: وظیفه ما رصد قوانین و اجرای آن است و این موضوع با خط و نشان کشیدن فاصله دارد پس شان چنین جلساتی نباید خط و نشان کشیدن باشد بلکه مرور قوانین است.

وی خاطرنشان کرد: در طول خدمتگزاری خود ثابت کرده ام که انجام می دهیم پس حیثیت نامزدهای انتخاباتی ، نظام و مردم را به دست فرد یا گروهی نمی دهیم و انتخابات باید تا آخرین مرحله خود به خوبی برگزار شود.

استاندار خراسان شمالی افزود: اجرا و نظارت چنان باهم در آمیخته شده که خروجی آن این است که در میزان تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی با اندک فاصله ای ناچیز در سطح کشور، استان سوم هستیم.

دکتر محمد علی شجاعی بیان کرد: در بحث برگزاری انتخابات ، ما ناظر هستیم و منافع نظام را میبینیم، حکم می دهیم و عزل می کنیم و مسیر را ادامه می دهیم که ثمره آن آبروی استان، احترام به خون شهدا و نفع مردم است.

رئیس ستاد انتخابات استان نیز در نشست توجیهی داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت:تمام داوطلبین باید به قانون پایبند باشند و در تبلیغات انتخاباتی خود بر مبنای قانون عمل کنند و قانون را سرلوحه امورخود قرار دهند.

دکتر ولی الله حیاتی اظهار داشت: بر اساس قانون شفافیت تبلیغات انتخاباتی باید تمامی داوطلبین شماره حساب انتخاباتی خود را در اختیار فرمانداران مراکز حوزه های انتخاباتی اعلام کنند و قبل از شروع تبلیغات نیز مکان ستاد و رئیس ستاد خود را به صورت مکتوب در اختیار فرمانداران قرار دهند.

بازدید 109 بار
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است