یکشنبه, 06 فروردين 1402 22:51

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

انتخابات

انتخابات (198)

نتایج پنجمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی اعلام شد.

با برگزاری مجمع انتخابات هیات سوارکاری خراسان شمالی، محمد تقی ولیان با رای اکثریت اعضا به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید این هیات انتخاب شد.

رییس ستاد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از اعلام نتایج انتخابات شورای شهر بجنورد خبرداد.

استاندار خراسان شمالی در نخستین دقایق شروع اخذ رای با حضور در مسجد انقلاب و در شعبه ۵۴ بجنورد رای خود به صندوق انداخت.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در نخستین دقایق شروع اخذ رای با حضور در مسجد امام خمینی(ره) و در شعبه ۵۱ بجنورد رای خود را به صندوق انداخت.

رییس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی خراسان شمالی گفت : تمام شعب ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی امروز جمعه در دادگستری های این استان فعال است.

فرماندار بجنورد گفت: حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای موجب تقویت بیشتر نظام می شود و به همین منظور از مردم انتظار می‌رود با حضور حماسی خود بار دیگر یاریگر نظام و آرمان‌های انقلاب باشند.

رای دهندگان خراسان شمالی که با مشارکت ۵۷.۲ درصدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی رتبه چهارم مشارکت را در بین ۳۱ استان به خود اختصاص دادند، در ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ به دنبال خلق حماسه‌ای دیگر هستند.

مردم خراسان شمالی در آستانه برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ؛ حضور در انتخابات را گرفتن انتقام سخت از دشمن می دانند.

رئیس ستاد انتخابات استان ، رای اولی ها را مهم ترین تصمیم سازان در آینده کشور دانست و گفت:رای اولی ضمن شرکت در انتخابات می توانند اطرافیان را نیز به مشارکت حداکثری دعوت کنند.

عضوجامعه قاریان کشور و استاد دانشگاههای استان گفت: حضور مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری باعث تقویت و اقتدار نظام و انقلاب اسلامی است.

دبیر ستاد انتخابات استان خراسان شمالی از وجود ۱۱۸۲ شعبه اخذی رای در خراسان شمالی به منظور برگزاری انتخابات 1400 خبرداد.

استاندار خراسان وظیفه اصلی هیات اجرایی را برگزاری انتخابات دانست و گفت: باید به عنوان مجریان برگزاری انتخابات هوشیار و امانتدار رای مردم باشیم.

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: محور برگزاری انتخابات قانون و شرع مقدس است و قانون باید فصل الخطاب کارها باشد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره