سه شنبه, 24 تیر 1399 16:30

سه شنبه, 08 بهمن 1398 ساعت 09:48

اخبار کوتان انتظامی خراسان شمالی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وقوع آتش سوزی در منزل با یک مجروح و کشف کالای قاچاق و انهدام باند قاچاق احشام در اسفراین از مهمترین عناوین اخبار کوتاه انتظامی است.

به گزارش نسیم امروز، فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از وقوع یک مورد آتش سوزی منزل در یکی از روستاهای شهرستان با یک نفر مجروح خبر داد.

سرهنگ جاوید مهری با اعلام این خبر گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک مورد آتش سوزی در روستای "فرتان" ماموران انتظامی، اورژانس و آتش نشانی سریعا در محل حاضر شدند.

وی با اشاره به اینکه با همکاری پلیس و عوامل آتش نشانی این آتش سوزی مهار شد، افزود: با بررسی های بعمل آمده مشخص شد که فردی در زمان آتش سوزی در منزل حضور داشته که بلافاصله عوامل امدادی و آتش نشانی این فرد را از داخل منزل به بیرون انتقال و بلافاصله به جهت شدت سوختگی، این فرد توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی انتقال شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در پایان با اشاره به اینکه علت این حادثه نشت گاز بوده است، خاطر نشان کرد: مردم عزیز در هنگام فصل سرما برای استفاده از وسایل گرمایشی حتما نکات ایمنی را رعایت کنند زیرا کوچکترین اشتباه و بی دقتی در این زمینه، مشکلات بسیار بزرگ و جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

کشف کالای قاچاق در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین همچنین از کشف پنجاه میلیون ریال لوازم آرایشی قاچاق و دستگیری یک متهم در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ مهریگفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و برخورد با متخلفان ، ماموران دایره قاچاق پلیس اگاهی از تعدادی واحد صنفی لوازم آرایشی و بهداشتی بازدید کردند .

وی با اشاره به اینکه طی هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از یک واحد متخلف تعداد 5800 عدد انواع لوازم آرایشی قاچاق کشف و ضبط شد ، افزود :کارشناسان ارزش این تعداد لوازم آرایشی را پنجاه میلیون ریال برآورد نمودند .

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این رابطه یک نفر متهم دستگیر شد ،تصریح کرد : متهم در نهایت بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد .

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در پایان از همشهریان خواست برای کمک به اقتصاد کشور و مبارزه با قاچاق در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند .

انهدام باند سارقان احشام در اسفراین

به گفته فر مانده انتظامی شهرستان اسفراین اعضای باند سرقت احشام در اسفراین که اقدام به سرقت 45 راس گوسفند به ارزش یک میلیارد ریال کرده بودند دستگیر شدند.

سرهنگ مهری گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در سطح شهرستان اسفراین شناسایی سارق یا سارقین در دستور کارماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران با استفاده از یکسری اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسائی متهمان در یکی از شهرستان های همجوار شدند، افزود: ماموران پلیس آگاهی اسفراین در معیت یک اکیپ از شهرستان مانه و سملقان با عزیمت به شهرستان گالیکش و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه 3 نفر سارق که اعضای یک باند بودند را در مخفیگاهشان دستگیر کردند .

سرهنگ مهری با اشاره به اینکه متهمان در بازجوئی های انجام شده به سرقت 45 راس گوسفند در اسفراین اعتراف کردند، بیان داشت: کارشناسان ارزش این تعداد دام را یک میلیارد و 300 میلیون ریال برآورد کردند.

وی با بیان اینکه در این زمینه یک خودرو وانت بار که برای جابجایی و حمل احشام مسروقه مورد استفاده قرار می گرفت نیز توقیف شد، تصریح کرد: با بررسی بعمل آمده مشخص شد که 2 نفر دیگر نیز با این متهمان ارتباط داشتند که تلاش برای دستگیری آن ها نیز در دستور کار قرار گرفته است.

فرمانده انتظامي شهرستان اسفراین در پايان با اشاره اینکه متهمان برای انجام مراحل قانونی بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند، خاطر نشان کرد: دامداران محل نگهداری از احشام را به سیستم های پیشگیری از سرقت مانند دزدگیر و درب های ضد سرقت مجهز کرده و از ورود افراد غریبه که تحت عنوان مشتری دام به شما مراجعه می کنند به محل نگهداری احشام خودداری کنید.

بازدید 133 بار
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است