دوشنبه, 26 مهر 1400 05:18

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (459)

رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از فوت 2 نفر مبتلا به کرونا در استان خبر داد.

مدیرعامل آتش نشانی بجنورد گفت: یک کارگر نوجوان در یکی از آشپزخانه های بجنورد با گرفتار شدن در بالابر غیر استاندارد جان خود را از دست داد.

وقوع زلزله 5.5 ریشتری بامداد امروز و 12 پس لرزه پیاپی آن در خراسان شمالی خواب را از چشم مردم شهرهای استان ربود و به برخی از روستاهای استان خسارت زد.

مدیرحفاظت محیط زیست شهرستان جاجرم گفت: ۲ نفر از کارگران معدن بوکسیت کارخانه آلومینای ایران واقع در این شهرستان به اتهام شکار غیرمجاز بزغاله وحشی دستگیر شدند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: با تلاش های انجام شده تا کنون ۲۱ محور سیل گرفته در بارش های اخیر استان بازگشایی و ۱۹ محور رسوب برداری شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: باران و تگرگ بیش از ۶۱ میلیارد ریال به مزارع و باغات شیروان خسارت زد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بجنورد گفت: سیلاب های شب گذشته در بجنورد هیچگونه خسارتی نداشت.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بجنورد از وقوع آتش سوزی در یک انبار ذغال خبرداد.

سرپرست فرمانداری شهرستان جاجرم گفت: فرود اضطراری صبح امروز یک فروند هواپیمای آموزشی در این شهرستان خسارتی نداشت.

رییس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: تاکنون با اقدامات انجام شده، ۴۴ نقطه پرتصادف در جاده‌های اصلی، فرعی و روستایی استان حذف شده است.

دادستان عمومی انقلاب مرکز استان خراسان شمالی از بازداشت چند متهم به اتهام شرب خمر، تهدید علیه بهداشت عمومی و شرکت در مجلس مختلط لهو و لعب در شهرستان بجنورد خبر داد.

استاندار خراسان شمالی گفت: هیچ نشت گازی در مجتمع پتروشیمی خراسان (مستقر در بجنورد) روی نداده است و مردم نباید هیچ نگرانی به خود راه دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: امدادگران این جمعیت امروز به هزار نفر حادثه دیده در برف و کولاک کمک کردند و این نیروها تا پایان بارندگی در آماده باش کامل به سر می برند.

ساعتی پیش صدای مهیبی از پتروشیمی بجنورد که در فاصله ۱۷ کیلومتری این شهر قرار دارد شنیده شد که نشان از وقوع انفجار در این محل بود؛ اما خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشته است.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره