دوشنبه, 27 دی 1400 08:01

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (461)

استاندار خراسان شمالی گفت: توجه به مسئله ایمنی در برابر حوادث غیر مترقبه در همه ابعاد لازمه کار دستگاه های اجرایی و سایر حوزه های کاری است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان شمالی گفت: نگاه پیشگیرانه و آمادگی قبل از بحران و تهدید موجب افزایش امنیت و کاهش آسیب پذیری و خسارت ها می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از فوت 2 نفر مبتلا به کرونا در استان خبر داد.

مدیرعامل آتش نشانی بجنورد گفت: یک کارگر نوجوان در یکی از آشپزخانه های بجنورد با گرفتار شدن در بالابر غیر استاندارد جان خود را از دست داد.

وقوع زلزله 5.5 ریشتری بامداد امروز و 12 پس لرزه پیاپی آن در خراسان شمالی خواب را از چشم مردم شهرهای استان ربود و به برخی از روستاهای استان خسارت زد.

مدیرحفاظت محیط زیست شهرستان جاجرم گفت: ۲ نفر از کارگران معدن بوکسیت کارخانه آلومینای ایران واقع در این شهرستان به اتهام شکار غیرمجاز بزغاله وحشی دستگیر شدند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: با تلاش های انجام شده تا کنون ۲۱ محور سیل گرفته در بارش های اخیر استان بازگشایی و ۱۹ محور رسوب برداری شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شیروان گفت: باران و تگرگ بیش از ۶۱ میلیارد ریال به مزارع و باغات شیروان خسارت زد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بجنورد گفت: سیلاب های شب گذشته در بجنورد هیچگونه خسارتی نداشت.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بجنورد از وقوع آتش سوزی در یک انبار ذغال خبرداد.

سرپرست فرمانداری شهرستان جاجرم گفت: فرود اضطراری صبح امروز یک فروند هواپیمای آموزشی در این شهرستان خسارتی نداشت.

رییس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: تاکنون با اقدامات انجام شده، ۴۴ نقطه پرتصادف در جاده‌های اصلی، فرعی و روستایی استان حذف شده است.

دادستان عمومی انقلاب مرکز استان خراسان شمالی از بازداشت چند متهم به اتهام شرب خمر، تهدید علیه بهداشت عمومی و شرکت در مجلس مختلط لهو و لعب در شهرستان بجنورد خبر داد.

استاندار خراسان شمالی گفت: هیچ نشت گازی در مجتمع پتروشیمی خراسان (مستقر در بجنورد) روی نداده است و مردم نباید هیچ نگرانی به خود راه دهند.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره