شنبه, 11 تیر 1401 06:57

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (471)

واژگونی پیکان وانت و مجروحیت پنج نفر، دستگیری عامل فروش داروهای غیر مجاز و....از جمله اخبار کوتاه حوزه نیروی انتظامی این استان است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی آشخانه گفت: آتش سوزی بزرگ انبار ضایعات در مرکز شهرستان مانه و سملقان مهار و از سرایت آن به مناطق مسکونی جلوگیری شد.

رئیس پلیس فتا خراسان شمالی از دستگیری فردی که در فضای مجازی با اقدامات غیرقانونی هنجارشکنی اجتماعی را رواج می‌داد در بجنورد خبر داد.

مدیر عامل آتش نشانی بجنورد از برگزاری مانور امدادرسانی در ساختمان های بلند این شهر به منظور آمادگی بیشتر امدادگران خبرداد .

رئیس کل دادگستری استان از کشف 17 تن روغن خوراکی احتکار شده در انبار یکی از واحدهای صنفی در یکی از شهرستان های خراسان شمالی خبر داد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات از دستگیری ۲ فرد اروپایی سازمان دهنده آشوب و بی‌نظمی در کشور خبرداد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بجنورد از کشف حدود ۶۵۰ کیلوگرم روغن خوراکی احتکاری در این شهرستان خبرداد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی، اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون امدادگران این جمعیت به مصدومان ۱۵۰ حادثه امداد رسانی کردند.

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی نسبت به سیلابی شدن مسیل ها هشدار داد و از مردم خواست تا از اتراق و توقف در بستر و حریم رودخانه ها خودداری کنند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: تمام دستگاه های متولی اجرایی استان باید برنامه ریزی های لازم در خصوص فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مردم در حوزه کاهش حوادث رانندگی اعمال کنند.

استاندار خراسان شمالی گفت: توجه به مسئله ایمنی در برابر حوادث غیر مترقبه در همه ابعاد لازمه کار دستگاه های اجرایی و سایر حوزه های کاری است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان شمالی گفت: نگاه پیشگیرانه و آمادگی قبل از بحران و تهدید موجب افزایش امنیت و کاهش آسیب پذیری و خسارت ها می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از فوت 2 نفر مبتلا به کرونا در استان خبر داد.

مدیرعامل آتش نشانی بجنورد گفت: یک کارگر نوجوان در یکی از آشپزخانه های بجنورد با گرفتار شدن در بالابر غیر استاندارد جان خود را از دست داد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره